Skocz do zawartości

Taka Jedna Aprilia Rx


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Kolega chce kupić aprilię rx 50. Poszukujac mu takiego sprzęta trafiłem na taką: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M52615

Chciałem zaznaczyć że kolega ma ogólnie 4tys a sprzedajacy puści mi ją do 3700. W Aprilce jest zepsuty obrotomierz a poza tym jak się dowiedziałem stan dobry. Co powiecie o tym motorowerze?? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max przedewszystkim to sie dowiedz ile to ma biegow bo 3 biegowego automata bym nie kupil (a wiele RX'ow z tych rocznikow mialy taka skrzynie! ). Jezeli to 6'stka to cene naprawde okazyjna no bo co tu duzo gadac- RX50 to "motorowerek" z wyzszej polki. Spytaj sie czy lakier orginalny. Jesli tak to sprzet na focie wyglada na naprawde zadbany. Aha i licz sie ze ogledziny moga CIe zaskoczyc i sprzet bedzie padlina :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to 6'stka to cene naprawde okazyjna

Z tego rocznika 6 też nie wyrwie tylko 5 biegową ale i tak 100 pójdzie.

Jeżlei tamta z ogłoszenia okaże sie 3 biegowa to u mnie stary koleś ma na sprzedanie też taką, też po tuningu na 80 większy ganik i wydech gianelli. Używana tylko na ryby. Stan dorby ino chyba zebatki nie wytrwaja do kocna sezonu. Sam miałem jąwziąśc ale trafił sie HM.

 

http://www.bikepics.com/members/strzalek/92rx50/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki RX50 to ile ma kuni? podchodzi chyba cos pod 12 co nie?

bo jezdzilem raz z klientem co mial RX50 to sprzet sie gotowal, bo tempa nie wyrzymal, a jechalismy powoli bo w 12, miedzy osiedlami i po schodach to za szybko sie nie da, no i pozniej prosta przez jedna dzielnice, max 70km/h

 

pozniej ise okazalo ze sprzet poszedl do naprawy, lezy bodajze do teraz na stole :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym sprzętem jest??  Dobry czy nie??

Jest dobry, napewno lepszy niz dt.

 

Dobry czy nie?? 70km/h ....nie za dużo i jeszcze woda w chłodnicy sie gotuje??

Trcohe dziwne z tym 70 bo to roche mało a co do wody to nie spotkałem jescze takiego przypadku, widac mam szczęscie bo po wypowiedziach wnioskuje że dużo osób ma złe doświadczenia z RXem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do wody to nie spotkałem jescze takiego przypadku

Ze sie woda gotuje to raczej normalne, ale jak sie wleje dobry plyn to juz po problemie :banghead:

 

Rx napewno 70km/h przekroczy. Jak pisze Wazzabi silnik sie sypnal, pewnie byl po prostu w oplakanym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejciu...ja już zgłupiałem do końca jeśli chodzi o wybór moto :/ Im bliżej kupna tym bardziej nie wiem co brać... Więc pisze jeszcze raz: szukam enduro do 3k żeby poszaleć w terenie! Co będzie najlepsze?? Proszę o wyrozumienie i odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...