Skocz do zawartości

4.06 Bielawa Streetfighter Festival


renata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to już po Bielawie jak zwykle zrobiliśmy paste :mrgreen:

 

Chłopaki jeszcze siedzą na meline w Michałówce ja juz wrocilrem i byl wypas na maksa nie dlategop ze sama bielawa byla extra tylko raczej ze wzgledu na zje*ana na maksa ekipe :!:

 

Leśne ssaki RULEZ :!: :mrgreen: ;) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia.. sam festyn nie był rewelacyjny przez ta zjebaną pogode.. bo zawodnicy ze stanów naprawde by pokazali i to nie mało.. poaztym było dużo amatorów którzy jeżdzą na wyrównanym poziomie.. i oczywiscie doktor"clown"mentos w gajerze... no przeciez to parodia.. bez komentarza.. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaczek od RG 80.. zasłużenie.. !! drugi powinien być ten na Sendzie 80 a trzeci seba .. jest kozakiem!! w sumie wałdek też wymiata.. musicie przyznac ze w tym roku był wysoki pozion amatorów... i wiesniaków---> mentosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygladał sie ktoś gosciowi na GSX-R olejaku (pomaranczowo granatowy chyba... na parkingu katowany) ?? Typ albo go ukradł albo niewiem co.. ja nawet jak bym dostał cos takiego za free to bym tego tak nie katował.. typ przez dobre 10minut nie odpuszczałm manety sprzet chodził na odcieciu a typ walił z tłumika wyłaczajac zapłon co chwile.. i na dodatek walił miny jak by był uposledzony.. ;) ;) :roll: poprostu debilizm i głupota.. współczuje kupującym fury w polsce którzy nie mają ze soba stada mechaników.. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaczek od RG 80.. zasłużenie.. !! drugi powinien być ten na Sendzie 80 a trzeci seba .. jest kozakiem!! w sumie wałdek też wymiata.. musicie przyznac ze w tym roku był wysoki pozion amatorów... i wiesniaków---> mentosa

 

 

Igła to nie 80 ;) Jak dla mnie Chris miał bys 1 ;) Ale te wyroznienie, ktore dostal to tez cos! ;)

 

 

PGR! szkoda, ze tak krotko Cie uwidzialam, ani sobie nie porozmawialismy, ani nie wypilismy! :D szoda....

 

wiecie Ci ludzie z tej Bielawy, szczegolnie mlodociane dresy nie maja za nic szacunku do kobitek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie Ci ludzie z tej Bielawy, szczegolnie mlodociane dresy nie maja za nic szacunku do kobitek...

czyzbu coś cie spotkało nieprzyjeniego? Widziałem niejednego dersika zajebanego w trupa który prawił teksty typu " Dajcie mi motura to zaraz pokarzem dobro stujke..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzbu coś cie spotkało nieprzyjeniego? Widziałem niejednego dersika zajebanego w trupa który prawił teksty typu " Dajcie mi motura to zaraz pokarzem dobro stujke..."

 

 

Wołałysmy z kolezanka, Chrisa, ktory startowal i stał za barierkami troszke daleko, zeby do nas przyszedł. On nas nie usłyszał. A dresiki, po solariach zaczeli sie z nas nasmiewac, i bluzgac... szkoda gadac, kultury niektorzy wogole nie maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo wiesniactwa okolicznego było trochę.

Ale impreza niezła. A Chris też przez ten deszcz nie pokazał wszystkiego, a i tak był lepszy od "duzych" sprzętów.

 

Podoba mi sie, jak co czwartek pod Boomerangiem (info dla stolicy - to takie śląskie 2oo) jeździ na kole wokół gliniarzy. A że jedzie 10 km/h, to nie mają za co mu sie dowalać. Zresztą chyba im sie też podoba.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...