Skocz do zawartości

Jakie moto na streetfigter'a ??


Gość Noric
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No mi się właśnie nawinął :buttrock: znalazłem przypadkowo w niezłym stanie za połowę ceny giełdowej, więc nie mogłem nie skorzystać, nie znałem tego motocykla ale po krótkiej przejażdżce bardzo mi przypasował, co do latania na gumie to nie zamierzam ;) tylko tak napisałem jak można latać i nie obciążać ramy, zawieszenia a przede wszystkim nadgarstków i barków,

pozdrawiam

pOCHWAL SIę zdjęciami co... ile dałeś, jaki rocznik ? Kurczę TRX :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

co do ceny i rocznika to: '96 od pierwszego właściciela z włoch, za 5,5 tysia :icon_eek:

co do zdjęć to powiedzcie jak je zamieścić bo nie robiłem tego nigdy :icon_eek:

pozdrawiam

 

A CBR 600F4i?

Lekka, mocna, trwala, wtrysk, lampa z przodu moglaby zostac.

 

najlepsze moto do stuntu :flesje:

oczywiście z tylną zębatką około 60-65 zębów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem wrzucić linki, ale nie wiem jak to zrobić, który link skopiować, żeby było dobrze

jak chciałem wysłać odpowiedź to pokazał mi się komunikat, że muszę zamieścić link a nie zdjęcie, nie wiem o co kaman ?

może pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FZR odpada, szybko padnie skrzynia przy ostrzejszych zabawach. A coś z silnikiem V......owszem, do terroryzowania ulic bedzie idealne bo ma kopyto, tylko ze ten silnik nie lubi jazdy na gumie. Nie znosi tego tak jak rzedówki. Jak ma byc mocne, lekkie i zwinne i wytrzymałe to tylko któras z 600 F ew. 900rr

Edytowane przez Arni GS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś z silnikiem V......owszem, do terroryzowania ulic bedzie idealne bo ma kopyto, tylko ze ten silnik nie lubi jazdy na gumie. Nie znosi tego tak jak rzedówki.

 

 

 

Dlaczego?? :buttrock:

Czy mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź. Nie jestem w tym bardzo obczajony, ale wiem że V-ka podobno ładnie idzie na koło :crossy: :biggrin:

A tego że tego nie lubią to nie wiedziałem. :bigrazz:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...