Skocz do zawartości

przewiane kolano!!


Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim polecam maśc DICLORATIO dostępną bez problemu w każdej aptece.Działa naprawdę rewelacyjnie.Kilka jazd w dżinsach od czasu do czasu się odzywa,także wiem o czym piszę.Wypróbuj, jest naprawdę ok.

No i następna rada, jeździj dalej już tylko w stroju lub w ochraniaczach.

Powodzenia :banghead:

 

Dori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy czuc przewiane kolano?

gdy kolano boli

 

czym to sie objawia?

no bo boli !!

 

kup masc, wygrzej kolano w nocy i bedzie git, ale ocieplacze to naprawde potrzebna rzecz, bo kolana trzeba chronic, ja narazie nie mam kasy ale jak jupie sobie jakiegos plastika to na bank kupie, bo kolana mam juz dosc zniszczone przez 5 lat profesjonalnych treningów judo, wiec dziekuje, kolana nawet wczoraj mi sie odezwały, ocieplacze albo strój, podzbieraj kasy bo to sie przyda napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdzie,mlody jestes.Nasmaruj sobie zelka do stanow zapalnych-do nabycia w aptece 10-20-zl z 3-4 dni i minie,niedawno to mialam bo jechalam w cienkich spodniach w kwietniu ale przeszlo a jak boli to jakis nurofenik-tabletka i juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kolano to po prochach i maściach przejdzie ale odezwie się za jakiś czas. Więc lepiej miec cos na kolanach.

 

przecież zapytał jak radzic sobie z już przewianymi, tak więc maśc jest bardzo dobrym rozwiązaniem ;) niestety - tak jak piszesz, tylko na chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MłodyVFR napisał:

kiedy czuc przewiane kolano?

 

gdy kolano boli  

 

MłodyVFR napisał:

czym to sie objawia?

 

no bo boli !!

 

niezle, czyli jak sie pindolne w kolano i bedzie bolec, to znaczy przewiane? ;) :mrgreen:

 

MłodyVFR...przypomniał mi sie dowcip o Żabie, która przychodzi do lekarza. Lekarz sie pyta:  

-Co ci jest?  

-Coś mnie j*b..e w stawie....  

Na to lekarz:  

-Może to rak??  

 

To tak jeśli chodzi o zdiagnozowanie przewianego kolana.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie glupie pytanie  :oops: : kiedy czuc przewiane kolano? czym to sie objawia?

 

jeżeli będziesz miał przewiane kolano, to na pewno się o tym dowiesz:(

Daje o sobie znac jak masz np wejsc po schodach,albo w chłodniejsze dni.

Dlatego zawsze: odpowiedni strój albo nakolanniki

(wyedytowane)

 

Pozdrawiam

Dori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...