Skocz do zawartości

Motor enduro jako motor szosowy...?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio dość często na zdjęciach widzę motory enduro przystosowane pod asfalt tj. opony szosowe. Bardzo mnie to zaciekawiło i chciałem zapytać czy to jest dobry pomysł na zrobienie takiego czegoś... Chodzi mi np. o dr 125 i na szose :banghead: mi osobiście bardzo to sie podoba. Czy sa jakieś uwagi co do tego typu jazdy ? Myśle ze ciekawie zrobiony jest o wiele bardziej atrakcyjniejszy niż niektóre "sciagacze" ;] Co o tym myślicie ?? Prosze o info :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle osobiscie, ze to co szukasz to jest wlasnie nie enduro, tylko supermoto( czyli powiedzmy ladniejsze endurko raczej na asfalt). Ja sie wlasnie takze w tym roku na to zdecydowalem- yamaha tdr 125- wygladowo super, osiagi tez niezle, polecam

czyli wniosek z tego taki ze kazde enduropodobne cos z oponami na asfalt to supermoto, o prosze to zmienia mój pogląd na supermoto,

no prosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez YAmaha TDR125 ma sie nijak do supermoto :roll: . Super moto rozni sie mniejszym kolem z przodu, wiekszym oraz efektywniejszym przednim heblem, oponami szosowymi oraz innym zawieszeniem z przodu (twardsze dla lepszej przyczepnosci). Wyglada to tak:http://bikepics.com/pictures/243400/

 

EDIT: Bols mnie wyprzedził :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo ze nijak sie nadaje w teren, podobnie zreszta jak supermoto na oponkach szosowych...

 

 

Oj niedenerwuj ;) Ja na mojej derbioszce popier... w lesie !! i zadna DT 80 ccm LC2 niemusi czkać 8) A mam SM oponki 8) A zawsze tracilem na zakretach lecz teraz zbijam bieg povhyla motor i bokiem wchodze :twisted: I juz niemam strat ;)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...