Skocz do zawartości

Niedziałające światła mijania i długie w Yamaha DT LCII 80..


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj naprawiłem kierunkowskazy -okazało się,że kabelek był przerwany koło kierownicy.Teraz trzeba zrobić światła długie i krótkie w przedniej lampie nie wiem co jest wszystkie kable podłączone wszystko już działa zostało tylko te światła-no i jeszcze wskaźnik temperatury płynu w hłodnicy wskazuje po przesunięciu kluczyka na max czyli jest na czerwonym polu i tak cały czas nawet na postoju.No i lampka oleju cały czas się swieci nawet podczas jazdy;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... i nie przesadzaj

ja przesadzam?? 8O wpisz w wyszukiwarce "dt 80" i sprawdz daty. zobaczysz, ze w ciagu kazdego tygodnia są przynajmniej 2 nowe tematy o dt 80 :banghead: a Ty w dodatku za kazdym razem, kiedy masz pytanie, zakladasz nowy :?

 

zrelaksuj się...

puki co jestem w miare spokojny. dlatego nie napisze, tego co mialem napisac.... :(

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopak ma moze nawyki z dzialu skutery/motorowery tam jest taki syf...

 

a koledze radze kupic taki srubokrecic z zaroweczka do sprawdzania napiecia... tylko nie taki 200V-250V tylko od np. 5V moja babcia ma taki, a drogie to nie jest, no i mistrzu sprawdzasz kable na stykach, jak ktorys nie dziala, to sprawdzasz go wczesniej, jak dziala wczesniej a pozniej nie to wymieniasz kabel bo jest gdzies polamany,

tylko pamietaj ze oba bieguny sie nie swieca tylko jeden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile jeszcze tematów załozysz na temat dt 80 ?? lekkie przegiecie

No własnie a napisał że ma Dt w dorym stanie a tu co drugi temat to problemy. Skoro już je masz to sie nei martw pomożemy. Npaisz do mnie meila to CI wyśle cały schemat elektryki do DT 80 lC2 i zobaczysz czy masz dobrze podlączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek_t a masz moze schemat do DT125 LC1 z 83 ? bo Marjan ma niesprawne migacze, reszte to juz rozpracowalismy ale to tylko nam zostalo

Nie nie mam. Mam tylko do 8 bo iedyś na jakiejs tronie znalałzem ale isntalacja jest tam bardzo podobna o ile nawet nie identyczna wiec podaj meila to Ci wysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...