Skocz do zawartości

Yamaha dt 80 LC II 1994 r.


Rekomendowane odpowiedzi

tak sie powinno zrobic, zeby moto miało wiecej mocy. najlepiej kupic sportowa koncowke albo jakąs od crossa bo te samoróbki robione "na oko" są mniej efektywne (nie mylic ze słowem efektowne bo nie chodzi o wygląd)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym nie wiadomo jak się ma tłoczek

Popieram, Nic Ci ie da odblokwoanie i tuning jak nie będziesz miał kopmresji a pierścienie nie trzymaja juz ciśnienia.

 

Co do pustej końcówki to tak jak robak napisał musi byc przelotowa. Pusta cos tam da ale to nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie głupie pytanie... ale ta wata w przelotówce jest tylko po to żeby wyciszyć moto, czy jej brak także pogarsza troszke osiągi?

Jest przedewszytkim po to żeby wyciszyć. Co do osiągów to słyszałem 2 sprzeczne teorie jedna że z nia lepiej a druga że bez niej ale ja wole z wata bo ciszej jest i słychac te ładne dzyń dzyń z dyfuzora, Pozatym siąsziedzi esi emniej czepjają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osiągów to słyszałem 2 sprzeczne teorie jedna że z nia lepiej a druga że bez niej

 

No właśnie ja też i dlatego wolałem zapytać profesjonalistów :)

 

A co do sąsiadów to i tak sie czepiają i policje wzywają ;) więc różnicy nie będzie... :P Wsadziłem nówke wate, zanitowałem i pomalowałem końcówke i niech już tak zostanie ;)

 

Dzięki za odpowiedź :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka za moze glupie pytanie ale nie znam sie.. jaka to wata powinna byc? zwykla kosmetyczna?

 

nie no raczej nie ;) z tego co slyszalem to dobra jest do tego wata mineralna czy jakos tak sie to nazywa, ja mam wsadzone takie cos co sie domy ociepla :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami jest tak ze motor pod wlasnym ciezarem siada, bo sprezyna jest troche zuzyta, jak masz sruby od regulowania twardosci to utwardz wtedy moto bedzie stalo wyzej, bo nie obnizy sie pod wlasnym ciezarem

 

ja w swojej Suzi takie cos zrobilem i moto stoi wyzej i lepiej tlumi teraz bo wtedy bylo za mieciutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...