Skocz do zawartości

DUŻE CRUISERY który wybrac???


Wiśnia Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nowinki jakie wprowadza harley, wedlug niego przelomowe, sa seryjnie montowane w 10 lat starszych japonczykach

harley jedzie na marce

ale technicznie nie jest wcale zaawansowany

 

harley to jest legenda

ale nie maja patentu na crusiery a nieraz jest tak ze uczen przerosnie mistrza :clap:

Edytowane przez Stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowinki jakie wprowadza harley, wedlug niego przelomowe, sa seryjnie montowane w 10 lat starszych japonczykach harley to jest legenda

ale nie maja patentu na crusiery a nieraz jest tak ze uczen przerosnie mistrza

 

 

I tu Ciebie popieram w całej rozciągłości myślę że HD już nigdy nie dorówna Japonii , technologia plus precyzja i do tego bardzo dobre materiały robią swoje .

Edytowane przez Seboka
[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty pitolicie :clap: . Który z Was miał okazję pojeździć (tak powiedzmy powyżej 2000 km) w miarę nowym i sprawnym Harleyem? Owszem silniki H-D są konstrukcyjnie niezbyt zaawansowane (ale w takim razie po co japończycy robią ich imitacje - np: Wild Star), ale mają niezłe parametry (seryjny Twin Cam objedzie bez problemu VS 1400), zużywają mniej paliwa a do tego jest bonus w postaci ogromnego rynku części (używanych, nowych, oryginalnych, lepszych , gorszych, tańszych,droższych itp. itd) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pompka

 

Co "nie"? Ja napisałem, że te przestażałe motocykle nie wypadają źle w porównaniu do super nowoczesnych "japończyków".

 

akurat japonczycy ida klase wyzej robiac motory chlodzone ciecza na kardan a nie pasek

 

Harley też robi motocykle chłodzone cieczą (co nie jest dla mnie dużą zaletą). A o zaletach jednego czy drugiego napędu dyskutujemy kilka tematów niżej :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Dobry wybór. Sam tym jeżdżę. Nie licz jednak na ogromny power, choć frajda jest wielka. HD jednak ma wieeeeelki wybór dodatków gustownie skrojonych, wykonanych pięknie i pod tym względem Japonia ustępuje. Owszem, to dla wzrokowców, ale o to m.in. chodzi w cruiserach. Zanim zaczniesz ubierać sprzęta, to dobrze pomyśl, bo niektóre Wild Stary "full wypasione" wyglądają szpetnie - obwieszone tak, że trudno dostrzec sam motocykl. HD potrafi to lepiej. Ale z Wild Stara (Road Stara) bedziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Witaj.Motor już płynie tak że po fakcie ,ale jest ładny.Wersja midnight podstawowe tylko zmiany,manetki .tłumik +sakwy itp.przejechane z 5tyś mil inajważniejsze to że jest bezwypadkowy.Mam obawy tylko czy nie poszedłem za wysoko w pojemność,to mój pierwszy motor.Może to kryzys wieku średniego.Kręcił mnie wcześniej vtx 1800 ,tylko pewnie to nie na moje umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przestań z kryzysami! Wsiadziesz i będziesz jeździć. Ja mam 165cm i 64kg - spoko daję radę, więc nie myśl, czy sobie poradzisz. Byle z głową. Do masy tylko trzeba się przyzwyczaić podczas powolnego manewrowania, ale ogólnie moto nie sprawia żadnego problemu w prowadzeniu. Sprawdzaj tylko ciśnienie w kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sluchaj z tymi bajkami o pojemnosciach

tyle uczyc sie na 600 co na 1600 jezeli tylko masz rozum, a ze juz swoje lata masz to napewno ci woda sodowa nie uderzy do glowy,

na 1600 tez mozna jezdzic pomalu i sie uczyc, dochodzi masa ale nisko polozony srodek ciezkosci jest wiec sobie poradzisz,

co innego stawiac pierwsze kroki majac 167 cm na varadero

a co innego na takim sprzecie, zreszta nie jestes niski i sobie poradzisz

pamietaj ze to mocne ciezkie i trzeba uwazac , kazdy manewr z wyprzedzeniem na poczatku analizowac, a potem to juz wchodzi w krew i mozna smigac...

nie ma co ladowac sie w crusiera ponizej 1000

bo naked to czemu nie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początki zawsze są trudne na HD przejechałem może z 300km a ten waży podobnie ,tylko to czekanie jeszcze miesiąc.Mam pytanie czy ma ktoś książke obsługi lub coś podobnego żebym czegoś nie spaprał.Ile można wzmocnić wild stara.

Edytowane przez tomaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...