Skocz do zawartości

3miasto - kto pojezdzi? :-)


Rekomendowane odpowiedzi

jestem w trakcie pakowania.. szykuje sie do wyjazdu...

ale chetnie bym sie spotkal nie koniecznie na zlocie i pojezdzil ;] ale dopiero jak wroce..czyli kolo poniedzialku...

My tez szykujemy sie do wyjazdu:)

A co do spotkania to nie ma problemu tylko napisz kiedy i gdzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Julitek

Hej KiceR też tam byłam i widzialam zajście , wszystko trwało 15 sekund i jakoś nie widziałam uciekających matek z dziećmi , a z tego co zaobserwowałam dwa kluby załatwiały sprawy między sobą . Nie wiem o co chodzilo ale nikt z postronnych osób nie miał z tego tytułu problemów. Mają swoje zasady i swoje sprawy a dopuki nie cierpi z tego powodu nikt inny nie wiem dlaczego ich obrażasz nazywając wieśniakami i gerjatrykami , a może skoro z ciebie taki kozak to powiesz im to w twarz , ale wątpie. Ja znam poprostu ludzi z MC dużo poruszam się po polsce i wiem jedno nie widziałam , ani nawet nie słyszałam żeby kogoś zaczepili lub pobili jeżeli on nie dał im naprawde konkretnego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisalem co widzialem, slyszalem i jak to odebralem; Nie wiem o co poszlo i niewiele mnie to obchodzi, faktem jest, ze wygladalo to niesmacznie i wlasnie taka opinie wyrazilem.

P.S. Uciekali ojcowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Julitek

Absolutnie masz prawo do własnej opinii , chodzi mi tylko o to że zanim powisz o kims wieśniak , a jak rozumiem nie jest to w twoich ustach pochlebne określenie może powinienneś go najpierw poznać . A co do opisania tego co widziałeś to skoro już zdajesz z czegoś relacje to zrób to żetelnie i obiektywnie a nie wybiórczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ne dojechałem z powodu awarii sprzeta.

 

Coś poważnego się stało? :roll:

Ja tez nie dojechałem, bo z powodu nieprzewidzianego zbiegu okoliczności wróciłem z uczelni do domu dopiero po 23 jakoś ;)

Chyba płyn od sprzęgła mi się przegrzał i się dowlokłem do chałupy zmieniając biegi bez dotykania klamki. Nie wiem który jełop wymyślił hydrauliczne sprzęgła zamiast zostać przy poczciwej lince. Pewnie sprężyny do wymiany bo płyn był zmieniany niedawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bywa ktoś z was moze czasem na bulwarku w Gdyni koło oceanarium ? :)

Pare razy na spacerku tam widziałam niezłe sprzęciory ;)

 

Wiecie jakby ktos z Gdyni szukał plecaczka na przejażdżke to ja bardzo chętnie :P ;) (ehh marzycielka ze mnie :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andon13 napisał:  

to jestem chetny.  

 

jesteśmy Very Happy

 

ta...

chlopak chcial posmigac.. no to teraz sobie "posmiga" ;)

 

haha 8) ;)

 

hehe dobrze że moją Magdę wyjebali z tego forum to moge sobi pisać bezkarnie hehhehee

 

przekażę siostrze łosiu !!! :twisted: zresztą z tego co wiem Madzia nie żałuje wręcz przeiciwnie !!! :twisted: zresztą ma ciekawsze zajęcia w sezonie( w postaci rc36 ) :twisted: niż nawalanie postów..więc ciao bambino !! baw się dobrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bywa ktoś z was moze czasem na bulwarku w Gdyni koło oceanarium ?  

Pare razy na spacerku tam widziałam niezłe sprzęciory  

Ja bywam :lol:

Wiecie jakby ktos z Gdyni szukał plecaczka na przejażdżke to ja bardzo chętnie

Miejsce plecaczka juz zajete ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pogoda zje*ana na maxa i tak ma byc przez nastepny tydzien, wiec nici z jazdy :-/

Wieczorkiem ma byc cieplo. My z Andonem13 bedziemy jezdzic! Jak ktos nie ma sprecyzowanych planow na wieczór to mozna posmigac razem! Jest ktos chetny?

Mysle zeby wyruszyc z Zaspy okolo godz 19 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...