Skocz do zawartości

"Myslalem, ze zdaze"!!!!!


Lunch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...hamowalem moze 10 m przed nim...

nie zebym sie czepial (czasem tego tak nie odbierz - prosze !) ale nie wychamowales ? z czterdziestki ? i co mnie zdziwko wzielo az takie obrazenia (i twoje i moto) przy tak malej predkosci ? k... chyba zaczne wolniej jedzic - Serio !!!

 

ja tez nie wyhamowalem z 40 jak koles mi nagle drzwi otworzyl, zabraklo 2m, na szczescie tylko pokrywa kufra sie urwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja identyczna jak ze mną (15.04.2005) tyle że ja wpieprzyłem się centralnie -nawet prawie nie hamowałem

szybkiego powrotu do zdrowia i konkretnej kasy z ubezpieczenia -ja na razie się z nimi troszke męczę

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis u ortopedy i wykryl mi jakis krwiak nad kolanem, mam szyne gipsowa i 2 tygodnie zwolnienia. Zdazenie mialo miejsce na ulicy Mikolowskiej, a ta policjantka to ta o ktorej mowisz Browarny.Bylem dzis w PZU, ale nic nie zalatwilem, bo dowiedzialem sie, ze tam trzeba sie umawiac na wizyte na konkretyny dzien i godzine (paranoja) i jade tam w poniedzialek. Nie popuszcze im.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie teraz (jak wyzdrowiejesz) i bedziesz sie bral za ubezpieczenie, gdy przyjdzie do ogledzin strat odpal cos rzeczoznawacy i powiedz mu sam jakie masz straty :banghead:. Moj znajomy zostal pukniety w bok samochodu, troche sie powginal , ale ogolnie nic sie niestalo, kupil smirnofa :( i nagle okazaloeo ze samuchod ma krzywa rame(podluznice) i uszkodzony most :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykłe złodziejstwo o czym piszesz. My nie mówimy żeby kolega okradał PZU tylko żeby PZU nie okradło jego. A to jest różnica. Przez takich jak twój kolega są później problemy z odszkodowaniami.

 

Jak on ich nie oszuka to oni jego :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak on ich nie oszuka to oni jego :banghead:

 

A PZU sobie to zrekompensuje zwiekszajac skladki i doradzajac tak przyczyniasz sie do okradania kazdego z nas przez PZU 8)

 

Jakos ludzie ciagle mysla ze niszczac przystanek autobusowy zaszkodza komunikacji a nie sobie i innym ludziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. Ja chce tyle ile mi sie nalezy. Bede mial ekspertyze z serwisu Suzuki, ile co kosztuje i ile mnie wyniesie naprawa, wiec przedstawie to w PZU po otrzymaniu kwoty odszkodowania. Jesli bedzie mnie to zadowalalo, ok, jesli nie, bede pisal odwolanie, chce tylkos woje zadoscuczynienie, nie che byc w plecy, bo robilem na moto cale zycie. Bede Was pytal w razie jakis watpliwosci. Uwazajcie na siebie, a szczegolnie na dziadkow za kierownica. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...