Skocz do zawartości

kilka moto potrzebuje duzo wiadomosci ......


Rekomendowane odpowiedzi

No ba. Bo to HM. Niedługo porównam go z Betą RR która będzie smigać moja dziewczyna

 

 

chetnie bym zobaczyl zdjecie motorku najlepiej z dziewczyna bo mi sie wiezyc nie chce ze panienki tez jezdza na takich motocyklach

 

na zawodach w Wiecborku widzialem panienki w strojach jezdzily na 50ccm ale te pierdzioszki to pierdza a nie jada wiec to sie nie liczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zawodach w Wiecborku widzialem panienki w strojach jezdzily na 50ccm ale te pierdzioszki to pierdza a nie jada wiec to sie nie liczy

te "panienki" na tych "pierdzioszkach" spokojnie by cie objechały i większość osób na tym forum które myślą że dziewczyny nie potrafią jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 panienki jadą w tym roku w enduro w kalsie 50 a Anna Pawałoska startowała w MP enduro i motocrosu i dawała sobie całkiem niezle rade.

W tamtym roku na MP w Olsztnie na Quadach zwyciężya dziewczyna.

Te dziewczyny s atrenowane przez znakomitych byłych i obecnych zawodników i naprawde mają pojęcie o jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdradzilbys ile czy to tajemnica?

Drogo nie było. ;)

 

 

Widze ze ostatnio same dobre interesy robisz

Mnie tez sie to podoba bo przy okazji moge sobie fajnymi bzykami posmigac. Oczywiście robie je tak żeby ktoś po kupnie był zadowolony i nie musiał juz nic kasy wkładać a nie tylko aby sprzedać. Wystarczy że bym jeden motocykl w kiepskim stanie sprzedał i to ukrył to już by nikt odemnie nic nie kupił.

A dobre interesy to mam dopiero zamiar robic tylko musze troche kasy pozbierać.

 

 

 

On nie jest drogi tylko dużo kosztuje. Za ten motocykl to akurat nie jest wysoka cena bo ta maszynka jest przygotowana do zdobywania dopbrych miejsc w MP.

Wydech ma jak mój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie to podoba bo przy okazji moge sobie fajnymi bzykami posmigac. Oczywiście robie je tak żeby ktoś po kupnie był zadowolony i nie musiał juz nic kasy wkładać a nie tylko aby sprzedać. Wystarczy że bym jeden motocykl w kiepskim stanie sprzedał i to ukrył to już by nikt odemnie nic nie kupił.

A dobre interesy to mam dopiero zamiar robic tylko musze troche kasy pozbierać.

A jaka kwote planujesz wziac za swojego HM-a? Bo z tego co wiem za jakis czas planujesz zmienic koze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka kwote planujesz wziac za swojego HM-a? Bo z tego co wiem za jakis czas planujesz zmienic koze

Hm narazie zostaje bo za fajny jest żeby go sprzeda, ale jak mnie przycisnie to sie zobczy, w każdym bądz razie miałem juz propzycje za 5tyś i powiedziałem zeby jescze 500zł dozucił to mu sprzedam. Jak zostanie to z noym korbowodem i cała okleina blckbirda i poszyciem siedzenia bedzie włąsnie za jakies 5,5tyś. Ale to za jakiś czas ;)

Beta będzie troche tańsza mimo że to 2000 rok ale ona jest supermoto niestety a wyglada zajefajnie i do tego mam jescze druga okeline do niej. Do tego silnik będzie po kapitalce amoże nawet po tuningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
JA MAM BETE ENDURO I NIEWIEM CZY BY PASOWALY' date=' BO TY MASZ SUPERMOTO,A JESZCZE JAK BYŚ MIAŁ TO NA TYLNI BŁOTNIK,A CENA?????[/quote']

Beta Enduro i supermoto rózni sie tylko kołami i wachaczem. O sprzedazy i cenie pomyśle dopiero jak swoja wykleje poaztym takie sprawy załatwia sie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...