Skocz do zawartości

wzrost do cbr600f4


Rekomendowane odpowiedzi

witam

przymierzam sie do tego sprzeta troche nim smigalem mam 188 cm wzrostu ponad 90 kg.

i wydaje mi sie ze jest ona troche mala tzn mniejsza niz np zx6r

czy ta wielkosc nie bedzie mi przeszkadzala w eksploatacji??

bede wdzieczny za opinie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem okazji jeździć cbr ale przedwczoraj byłem w komisie i przymierzałem sie właśnie do tego sprzęta i myślę, że byłby w sam raz. Mam 187cm wzrostu ;)

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam 188cm wzrostu i od dwóch tygodni jestem posiadaczem CBR 600 F4.

Jak na razie nie zauważyłem żadnych niedogodności związanych z niedopasowaniem. Nawet jazda z plecaczkiem 167cm jest przyjemna, bo o to mi głównie chodziło.

Mam nadzieje, że odczucia się nie zmienią.

 

Pozdrawiam i życzę udanego zakupu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sie wtącić do tematu żeby nowego tematu nie zakładać. Ponieważ mam 171 cm wzrostu nie wiem ja bedę się czuł na GSX-R 600 2001r. jeżdziłem na starszej i parę razy było gorąco a nie wiem czy dużo zmalała bo ponoć nie (motocykl kumpla nie mój na codzień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sie wtącić do tematu żeby nowego tematu nie zakładać. Ponieważ mam 171 cm wzrostu nie wiem ja bedę się czuł na GSX-R 600 2001r. jeżdziłem na starszej i parę razy było gorąco a nie wiem czy dużo zmalała bo ponoć nie (motocykl kumpla nie mój na codzień)

 

 

Myślę, że bezproblemowo dasz radę... Ja po tym, co zobaczyłem na otwarciu sezonu na Bemowie nie dam się przekonać, że ktoś jest za mały do danego moto. Otóż widziałem gościa na TDMie i może nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie fakt, że jegomość był ... ciut większy niż liliput. Końcami paluszków a dawał radę wykręcić motocykl do tyłu i bez trudu pojechał sobie dalej. Razem z żoną oniemieliśmy... 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też przymierzam się do CBRy a mam 190 cm wzrostu :P . Z motocykli klasy 600 wydaje mi się być najwygodniejsza. Niestety nie miałem okazji się przejechać ale sądzę, że taki wzrost nie jest tutaj przeszkodą. Jutro mam w Warszawie jazdę testową cbrą co prawda w wersji rr ale zawsze to coś. Podzielę się wrażeniami...............

Życzę szerokiej drogi i udanych wyborów.....

:arrow: 3 maj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 188cm i CBRkę600F2. Prowadzi się fajnie i wygodnie poza nogami: dźwignia zmiany biegów i hamulec nożny sąbyły dla mnie za wysoko. Dźwignię zmiany biegów obniżyłem (bo można), ale hamulca nie. Zwróć uwagę na hamulec w F4, czy będziesz mógł swobodnie go używać.... choć w sumie ja za dużo go nie używam, więc mi tak bardzo nie przeszkadza:)

P.S. ujeżdżam ją trzeci sezon

 

______________

CBR600F2 blue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pozwolę sie wtącić do tematu żeby nowego tematu nie zakładać. Ponieważ mam 171 cm wzrostu nie wiem ja bedę się czuł na GSX-R 600 2001r. jeżdziłem na starszej i parę razy było gorąco a nie wiem czy dużo zmalała bo ponoć nie (motocykl kumpla nie mój na codzień)

 

Ja mam Gixera 2000r 750ke i 178cm i idealnie siegam do ziemi choc moto jest lekko podniesione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 176cm wzrostu i siedząc mam całe stopy oparte na ziemi więc wydaje mi się że optymalna wysokość do CBR F4 to gdzieś od 170 do 180 cm ... Więcej to zaczyna być niewygodnie a mniej to dotykasz paluchami tylko :)

jestem umówiony na poniedziałek i jak będzie pogoda i nie znajde w niej coś dziwnego to poniedziałek wtorek będzie moja ;) CBR F4 rocznik 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 176cm wzrostu i siedząc mam całe stopy oparte na ziemi więc wydaje mi się że optymalna wysokość do CBR F4 to gdzieś od 170 do 180 cm ... Więcej to zaczyna być niewygodnie a mniej to dotykasz paluchami tylko  :)  

jestem umówiony na poniedziałek i jak będzie pogoda i nie znajde w niej coś dziwnego to poniedziałek wtorek będzie moja  ;)  CBR F4 rocznik 2000

 

 

to życzę udanego zakupu i sprawdż moto dobrze przed zakupem bo bywa to różnie.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...