Skocz do zawartości

LZ6 SPIRIT LX - czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Kłaniam,

Zaczynam trochę od dupy strony (a w zasadzie od głowy :), maska od VX-a, teraz moze hałer ) czyli najpierw kompletuję rózne wyposarzenia a pewnie dopiero na końcu bedzie sprzet.

Anyway. Widziałem na motoakcesoriach wyprzedarz kasków Lazera modeli 2002. Jest tam taki garnuszek LZ6 SPIRIT LX za 365 zet plus 29 przesyłki. Co o nim sądzicie? Czy ktoś miał do czynienia z integralami Lazera? No i czy ta cena jest atrakcyjna? A moze w ogóle dac se siana z Lazerem i poszukać czegos innego?

Czekam na opinie.

Gruss!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Lazerem nie miałem niestety do czynienia, jednak o ile wiem, za takie pieniądze, jak 400zeta, kupisz integrala firm:

- Grex (spoko, ale nie spodziewaj się super standardu - ja mam w tej chwili, jest ok)

- Caberg (miękki, ściśniesz go w rękach, raczej nie polecany)

- Driver (widziałem w MotoStylu w Wawie, całkiem spox, może troche lepiej od Grexa)

 

Najlepiej znajdź Grexa w jakimś sklepie (Grex One), obejrzyj i porównaj. jeżeli jakość jest lepsza w Lazerze (pewnie jest lepsza), to moim zdaniem warto za taka kasę.

 

Najlepiej rozglądaj się, patrz, pytaj, szukaj, sprawdzaj, czytaj ... w końcu wpadnie Ci w ręce jakaś super oferta. Nie śpiesz się. Kask to ważna sprawa, nie kupuj na łapu capu. Można się przejechać na parę banieczek, jak bedzie np. za duży po miesiącu jazdy. Spooookojnie, nie musisz go mieć od razu.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...