Skocz do zawartości

Chorwacja w sierpniu/wrześniu na jakieś 10 dni.


vx800
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jemiela znam, właśnie z nim m.in. miałbym jechać.

Wypadła niestety głupia sprawa, jako że się załapałem na etat i urlop przysługuje mi od października, chyba ch** strzeli moje plany.

Niezależnie od tego wyjazd jest cały czas aktualny, tyle, że p.podobnie beze mnie. W razie pytań o dodatkowe info proszę się kontaktować mailowo, albo dam namiary na brygadę, albo sam się dowiem szczegółów i odpiszę.

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

A ja byłem. Po prostu zarąbiście. Super asfalt - choć nie wszędzie. Super widoki. Syf paliwo niestety. Adranska magistrala - cud dla moto. Autostrady płatne :cry: Laski fajne 8) Topless 8) Praktyczny brak robali - moto czyste :lol: Po miastach bez kasku wjeżdża sie do knajpy - bajka. Jadę za rok też.

Pozdro

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak dokładniej to którego chcecie wyjechać?

Ja i moja Laska jedziemy pod koniec sierpnia do Włoch w Dolomity i chętnie kawałek byśmy z jakimiś fajnymi motonitami przejechali. (Jaką drogę planujecie?)

(W Istrii byliśmy w tamtym roku - warto odwiedzić: Pula, Rowinij, Poreć, Kanał Limski, Cres i Krk.)

 

Nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A jak noclegi i ceny na miejscu' date=' jaka trasa jechales ?[/quote']

Ceny w sklepach na wybrzeżu dość wysokie poza alkoholem (tanim), np. 2l Coca-cola ok 8 PLN. Noclegi w apartamentach ok. 8-10 EUR za dobę na osobę, campingi różnie ale od4 do 6 EUR na osobę. Płatne autostrady - przejazd przez calą chorwację w przeliczeniu na nasze ok 60 PLN. Jechałem z Poznania przez Boboszów, Brno, Mikulov, Wiedeń , Graz, Maribor, Zagrzeb...... Wracałem sam ok 1270 km w 14 h. Na miejscu drogi dość dobre.

Pozdrawiam

Dyzio

P.S. niestety dość znacznie podrożało w porównaniu z poprzednimi latami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Noclegi w apartamentach ok. 8-10 EUR za dobę na osobę, campingi różnie ale od4 do 6 EUR na osobę.

 

Jak szukasz noclegów? Na miejscu czy masz z góry zaklepane? Ja być może będę tam jechał w drugiej połowie sierpnia ale z różnych powodów o tym czy mogę jechać dowiem się niemal w ostatniej chwili :(

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oprócz cen nic się nie zmieniło.Teraz ceny wahają się od 10-15euro.Szukać ofert nie trzeba.Wybierasz sobie miejscowość,stajesz na parkingu a za chwile już ktoś podejdzie z ofertą.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...