Skocz do zawartości

Karta motorowerowa 8)


Magik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja sam ogolnie nie mam karty :cry: w sumie mi niepotrzebna :P no ale bylem jak zdawali kiedys w gim pare lat temu i byla tam taka koleska na motorynce jedna chyba przyjechala tym moto a inne dziewczyny zdawaly ale byl ubaw jedna zaczela gazowac wrzycila 1 i ja poniosla moorynka momentalnie szla na jednym kole :-D a ona zamiast go poscic trzymala sie nie go w momencie szrpniecia poleciala do tylu i dala jeszcze wiecej gazu jakies 100m jechala na 1 kole cale kolana zdarla :-x moze to troche trgiczne no ale smiesznie wygladalo

 

a jecze daka paniusia przyjechala na skuterku wszystko zaliczyla i jak cchiala juz zaterzymac motor to nie umiala jechala w ludzi 2 ja zdarzylo chwycic a skuterek padl :-) zeby nie wiedziec gdzie jest hamulec to naprawde szkoda gadac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe unas koels od techniki zrobil tescik:) banalny. potem zrobil na bosiku szkolnym osemke i inne przeszkody ale tez banalne ze kazdy kto mial choc troszke pojecia o jezdzie zdal bez problemu. w sumie kazdy przyjechal na swoim sprzecie ja mialem simka skutera i zdalem na raz. Inne zfaniaki co robili z siebie niewiadomo kogo podchodzili do jazdy z 3 razy i niewszsyscy zdali. Ogulemto nic sie nienauczylem na tym tescie itd ale bylo smiesznie noi karta jest:D co Ciekawe mialem takie szczescie ze tydzien po wyadaniu karty( wbiciu pieczatki na karcie rowerowej) :-) walnenli wemnie pijane palanty nierejestrowanym maluchem... Ich wina byla w 100% ale jak bym niemial karty to kto wie... ale 3 tyg w szpitalu podczas wakacji niebyly warte nawe odszkodowania.. ale to juz inna historia pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...