Skocz do zawartości

gdzie zamocowaś zestaw narzędzi "pierwszej pomocy"


bohen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Mam pytanie takie jak w temacie. gdzie można zamocować taki zestaw narzedzi (i w co je włożyć) bo nie będe wszedzie z plecakiem jeżdził. próbowałem coś kombinowac dzisiaj ale nic mi nie wychodziło. Może macie jakies patenty na to?

Pozdro

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy w jakim moto. Kup plastikowy pojemnik-apteczke, oporzadz ja (badz kup gotowa, ale ja wole wozic rzeczy ktore moga mi uratowac zycie, nie wszystko co w niej jest stadardowo upchane, przyda sie poszkodowanemu motocykliscie, a zamiast tego mozna wlozyc wiecej przydatnych rzeczy), do tego jakas narzedziwke/pokrowiec z 1 badz 2 trokami. Na enduro mozna podpiac na tylni stelaz badz raczke lub kierownice. Na chopperze pod swiatlem lub zboku siedzienia, a na szlifierce ... hm... gdzies na zadupku zdaje sie.

 

Mozesz tez kupic osobista apteczke na pas badz plecak (mozna ja takze przytroczyc do moto) produkcji Janysport`u www.plecaki.pl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalna apteczke dla motocyklistow mozesz kupic w punkcie PCK.

Nie pamietam ile kosztuje, chyba 30zl.

Jest w niej wszystko co jest niezbedne do udzielenia perwszej pomocy.

Zadnych zbednych pierdół.

 

Jest ona na tyle mala,ze mozesz wozic ja w kieszeni kurtki.

Jesli masz jakis nawet najmniejszy schowek to taki zestawik spokojnie sie tam zmiesci ;)

 

 

Pzdr

 

Kaczor

 

KAWASAKI ZRX1100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...