Skocz do zawartości

SUZUKI GS500E!!!


Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie najlepiej jechac autkiem z kolega.. i pokazac facetowi ze sie znasz.. ja tak mialem.. ogloszenie " gs 94 super stan, bezwypadkowy.." itd.. zobaczylem i gdyby nie kolega to naprawde bym sie zdenerwowal.sprayem malowane czesci zeby zaprawek nie bylo widac.. silnik uszczelniany na duze ilosci jakiejs pianki czy czegos.. horror.. szkoda ze jechalem pond 100km zeby kupic. w drodze powrotnej bylem juz po 15minutach.. kupilem dopiero 4motocykl ktory pojechalem zobaczyc.

Szczerze zachecam sie nie napalac tylko podejsc do kupna ze spokojem. "nie ten to nastepny" a nie ma nic lepszego niz dobry motocykl,z ktorego bedziemy zadowoleni. ja juz kupilem i wiem ze jego stan jest swietny. troszke drozej kupilem ale warto..

jeszcze raz: spokoj i opanowanie :) pozdrawiam i zycze dobrych łowów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się podłączę i spytam też o LZ6 ale wersja Devill :)

 

http://www.motoakcesoria.com/index.php?ac=...01&id=2301&ci=1

 

to ten sam co ten w/w tylko w innym malowaniu...

 

najwyższy czas się przesiąść z Tornado :( nie znalazłem w sieci nic ciekawego na jego temat...

Ja mam ten kask Devil i jak na swoją cenę to może być. No ale... zawsze musi byc jakies ale :(

1. jak jest zimno to paruje niemiłosiernie, tak samo w deszczu, w nocy

2. nawet przy zamkniętych wentylacjach wieje okropnie (znaczy się na autostradzie przy prędkościach ok. 150 km/h), w normalnej jeździe znośnie

 

No i chyba tyle minusów. Wyściółka mięciutka, szybko się do głowy układa, regulacja wysokości szyby (można dokupić przyciemnianą szybę ok. 70 zł).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedze czerwonym z 92 r. i nie wiem czy nie szwankuje mi przedni wahacz

 

heh dobre-masz przód od beemki :?: :lol:

 

co do samego kupna motocykli -na razie wszystkie motocykle które oglądałem z zamiarem kupna były moje :) -na żadną minę nie trafiłem a cena zawsze była lepsza niż adekwatna do stanu :(

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada:

Jak się znasz i zobaczysz jakiś mankament (a zawsze jakiś jest bo nie ma idealnego moto) to zapytaj się udając że się nie znasz czy tak ma być itp. Jak ci gość powie że "tak panie silnik pięknie pracuje, naprawde cacko" i zmieni temat to uważaj!!!!

Mnie facet od którego kupiłem zaskoczyl pozytywnie tym że już byłem mocno napalony (bo moto mi się naprawde podobal) i się pytam czy olej byl zmieniany. 8 na 10 bez mrugnięcia powie ci że tak, i filtry i zawory regulowane wszystko dosłownie tydzień temu. A on mi mówi: "napewno musisz zmienić bo ja tego w tym sezonie nie robiłem".

Uczciwy gość.

 

Ale najlepszych "rodzynków" to miałem u siebie w mieście. Patrze na ogłoszenie a tam że igla, po wymianach i w ogole super. Patrze z Wrocławia (a u nas nie wiem dlaczego praktycznie nie ma żadnych ogloszeń z GS-kami, w okolicy np. Poznania jest 10 razy więcej) więc się ucieszylem. Umówiłem się z nimi na drugi dzien i pojechalem z moim kumplem na jego GS-ce. To co zobaczylem to byl horror. Przyrdzewialy, palony na pych (niby kluczyki zgubili, ale nie zdziwił bym się jakby był kradziony), po mocnym uderzeniu (z tylu plastiki połamane, uszkodzony tłumik), cieknące lagi, mocno zardzewialy łańcuch, niedziałająca elektryka itd. Poprostu złom. Nie wiem jak można rozwalić tak motocykl. Do tego niezarejestrowany, a tablica rejestracyjna lewa zrobiona w chacie. I jeszcze mi mówią ze ladnie chodzi, mały przebieg i mogą zjechać z ceny. Wyjściowa była 6tyś, staneło na 4tyś, ale ja to bym i 2tyś nie dał.

 

Jak zobaczyli GS-ke mojego kumpla to oglądali z 10 minut. My się tylko śmialiśmy, bo zrobiliśmy sobie krotką przejażdzkę i posmialiśmy z "igły".

Ale jak bym zrobił z 150 km i zobaczyl coś takiego to bym chyba zaj**ał.... ;)

 

 

 

Ale życze wszystkim szukającym aby znaleźli swoje cacko (jak ja :P )

Zawsze w końcu znajdą tą "jedyną" i to zrekompensuje wszystkie cierpienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ja sie wkurzyłem niezle własnie wczoraj przyszło mi zdjecie z foto radaru :/ 1maj akurat wtedy jechałem obejzec GSa i w koncu koles mnie w h**a zrobił nie dosc ze mandat 200zł to i paliwo i duzooo nerwow :/

 

ale cuz poszukiwania trwaja dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... mam wielka prosbe do formowiczow z łodzi czy mogli by sprawdzic to moto pod wzgledem technicznym chodzi o to czy warte jest tej kasy ?? niestety nie mam mozliwoscie pojechania od tak sobie do Łodzi a moze ktos z tamtad jest i przy okazji mugł by zerknac na tego GSa bardzo bym był wdzieczny o opinie

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=51792410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do posiadaczy GSow i wszytskich znawcow :banghead: ile mozna dac złotowek za GSa z 94r ale z przebiegiem 50tys km ????wogule jaki przebiek jest przebiegiem granicznym takim konczacym zywot motocykla chodzi oczywiscie o GSa prosił bym o szybka odpowiec pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czarny i stan idealny, to nawet 7-8 tys zl.

Mowiac stan idealny - mam to na mysli.

Tak sie sklada, ze '94 roczniki sa ciutke mocniejsze od innych. Niby o 4 konie, ale jak rozmawiam z innymi co maja GS'a to ich nie chce isc tyle co moj. A nawet na zmienionej zebatce na mnijesza (lepsze przyspieszenie, gorsza maxymalna) lece 180 kmh - na prostej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie panikuj :D

 

...ino pomyśl trzeźwo: zwykło się uważać, że taki motocyklista - Kowalski, jeżdżący nie za dużo nie za mało, na motocyklu przejeżdża średnio ok. 10-12 tyś. rocznie. Łatwo z tego wyliczyć jaki REALNY przebieg ma przeciętny motocykl z '94 :D Warto zauważyć, że przy tym przebiegu NADAL JEŹDZI :D :banghead:

 

Gdyby nie to, że przez ostatnie dni wolałam nie śmigać, gdyż w sobotę w GSinie skończyły się klocki hamulcowe z przodu i przy okazji ich wymiany postanowiłam wymienić tarczę (którą pan z DHL właśnie pół godzinki temu mi dostarczył :mrgreen: ), to na liczniku mojej dryndy przekręciłoby się już pewnie 50000 (z czego 16000 moje). I co? I jeździ. Żadnych niepokojących odgłosów z silnika. Nic się przez te 16 tyś. nie działo (można by się jedynie przyczepić puszczającej uszczelki pod deklem alternatora (~13zł), oraz tej przy lince obrotomierza (~18zł) - ale to ze "starości", a nie od przebiegu). Dodam, że przebieg w moim moto ('93) jest na 99% prawdziwy.

 

Moim zdaniem nie ma co panikować, gdy widzi się w ogłoszeniu duży przebieg, bo a nóż widelec sprzedający jest uczciwy i motocykl będzie lepiej śmigał niż ten, co ma " przebiegu - trzeba iść, posłuchać, obadać...

 

Poza tym na stan silnika ma nie tylko wpływ jego przebieg, ale w ogromnym stopniu zależy on od tego kto się wcześniej zajmował motocyklem, jak jeździł, itd, itp... Ile to już opowieści słyszałam o tym, że ktoś jeździ a nawet nie wie gdzie/jak/po co sprawdzić w moto poziom oleju :( ...co ile go wymieniać też pewnie nie wie... o tym żeby wiedział kiedy był ostatnio wymieniony nie wspomnę :!: ...a nawet jeżeli wie, że wg serwisówki to JUŻ, to co tam... przecież nic się nie stanie jak jeszcze kilka tysięcy przejedzie bez zmieniania. Eh.... nawet jak czytam niektóre posty na tym Forum, to przestaję się dziwić, że mojego GSa szukałam prawie przez rok...

 

Oglądaj i SŁUCHAJ każdego GSa, który wzbudzi twoje zainteresowanie - choćby miał i 70 tyś przebiegu :D ...bo zapewne sporo tych, co mają " przejechały już więcej :D

 

Pozdrawiam

Aguś :D

 

PS. Jakby co, to podsyłaj linki - może wykukam coś podejrzanego... niestety już się w tym wprawiłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...