Skocz do zawartości

MotoGuzzi California EV P.I. warto??


Gość Morphix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Morphix

Witam wszystkich.

Chcialbym pojechac do Wloch poszukac motocykla moich marzen - Moto guzzi California EV CI :lol: Mam dlatego pytanie: czy ktos z Was ma jakies glebsze wrazenia z jazdy tym motorem? Nie mowie tu o kims kto wie jak go sciagnac do Polski, bo to wiem, ale kims kto nim przejechal *set kilometrow, tylko ktos kto ma go z pare lat. Do tej pory mialem pare Junakow, jednego Avo Simsona, czyli roznica kolosalna.

Czy podzieli sie ktos wrazeniami z jazdy "wlochem"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się pomylę, ale "w temacie" gutków nie licz raczej na opinie od doświadczonych posiadaczy. No, za wyjątkiem Akera, rzecz jasna ( :D :D pozdro!). Odzywam się, bo nie kryję, że ten orzełek trochę mnie kręci 8) . Z "doświadczeń" to jedynie 2 lata temu jazdy próbne z okazji dni otwartych MG w nowootwartym (dziś już zamkniętym :mrgreen: ) salonie, z bożej łaski. Ale ponieważ było to w dość odludnym miejscu, więc ograniczenia były minimalne :P . Wystarczyło mieć (pożyczyć) kask i ... jeśli wróciłeś tak do pół godziny, to nikt wiele nie pytał (o ile paliwa starczyło :mrgreen: ) To tak wspomnieniowo.

Wtedy była premiera Brevki 750, ale ta nie była rejestrowana, więc nie wolno było wyjeżdżać poza teren posesji. Z przejażdżki skorzystałem na V11 i właśnie Californii EV. Dla mnie, fakt, że nie jestem ekspertem, oba cudne, choć lepiej prowadził mi się V11. Szczególnie dawało się to odczuć na dojazdowym, dość sypkim szutrze.

To tyle ;) nie licząc jazd próbnych V65, moim niedoszłym...

 

ps. jeśli już będziesz wybierał się do tych Włoch, daj znać..

 

Pozdrawiam

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morphix

Dzieki za odpowiedz. Nie sadzilem ze tak niewielu ludzi tym bikiem jezdzi, chociaz, sam wiem z mojego doswiadczenia co sie dzialo z moja "byla" Kawa VN 15 SE z 88 roku :D . Zajechany silnik, bo nikt mi nie powiedzial ze te france pozeraja olej jak ja popcorn w kinie :D . Ale to juz inna historia.

Pozdro, aha jak bede jechal do pieknej Italii dam Ci cynk na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...pic.php?t=26093 jest informacja o zlocie Moto Guzzi w Rzeczce k/Wałbrzyca. Chętnie "widzą" wszystkich sympatyków i dziela sie opiniami.

Pozdrwiam

Dyzio

PS Na stromach klubowych www.motoguzzi.pl jest forum gdzie takze chętnie Tobie udzielą informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...