Skocz do zawartości

Zakupy przez internet - lista sklepów godnych polecenia!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupić kask lub buty nie ruszając sie z domu, proszę umieszczać swoje doswiadczenia z konkretnymi sklepami oraz jakość obsługi jak i towarów.

 

Ja polece od razu stronke z którą nie mam nic wspólnego, ale jest chyba najbardziej profesjonalnie zrobiona na naszym rynku i zapewnia duzy wybór.

 

http://www.moto-akcesoria.pl/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupić kask lub buty nie ruszając sie z domu, proszę umieszczać swoje doswiadczenia z konkretnymi sklepami oraz jakość obsługi jak i towarów.

 

Jest to niemożliwe - obie rzeczy należy przymierzyć - bezapelacyjnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak uwazam.

Rekawice, koszulke czy kombinezon p-deszczowy to mozna tak kupic czy tez jakies akcesoria ale z butami i kaskiem bym nie ryzykowal bo to troche kosztuje a jak nie bedzie pasowac to bedziesz sie bawic w zwroty i takie tam.

Jak chcesz cos taniej to przegladaja strony sklepow zapytaj mailem czy mozna ich spotkac na jakich targach czy tego typu imprezach. Czesto sie wystawiaja i tez maja taniej a mozesz przymierzyc. Ja tak kupilem kurtke i jestem bardzo zadowolony juz 4 sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robie inaczej

tzn ostatnio kupiłem tak np rękawice

poszedłem do sklepu MOTUS w Poznaniu, którego nie polecam :lol: , przymierzyłem sobie rękawice a następnie zamówiłem przez neta ze sklepu internetowego :lol: -nawet z wysyłką wyszło o 45%taniej

 

 

osobiście polecam: http://www.motosprzet.pl/

w sumie wysyłkowo nic od nich nie kupowałem bo odbieram sobie zawsze osobiście

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem rękawice przez internet zgodne z katologiem LUoisa no i wyglądają identycznie i doszywka jest LUOISA, jednak prawa rękawica się rościągneła i podejrzewam podróbę.

 

Kask kupiłem o 100 taniej ale umówiłem się na przymiarkę i jak facet był w poznaniu to się spotkaliśmy.

 

Martensy - buty kupiłem w sklepie w stanach - cena z wysyłką 170 zeta przy sklepowej 380 w POlsce ryzyko kupna uzasadnione - tutaj poszedłem przymierzyć do sklepu żeby wiedzieć jaki rozmiar i buty są spoko. Jeśli są to buty takie jak robocze martensy to myślę że można kupić. Jeśli już drogie buty takie za 300 zeta to musiałÂ bym przymierzyć.

 

Teraz w niemieckich sklepach szukam kurtki - np: w Berlinie ostatnio były po 95 euro.

 

A szybę do virago 535 będę musiał sprzedać i kupić sobie dużą taką 65 cm i mam to zamiar zrobić przez internet.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...