Skocz do zawartości

WFM powraca ?!


losiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta wfm to znowu nie taka polska !!

polskie sa tylko blotniki, bak... i inne mniej znaczace detale !!!!

silnik i rama (czyli to co najwazniejsze) sa z bialorusi-Minsk !! (jak juz w wyzszych postach bylo napisane)

 

a za 4000 no 5000 mozesz kupic "polskiego" nowego Sokola choperka albo siakis skuter za 4000!!! 8O :? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ( a raczej napewno ) nowa WFM nie będzie żadnym hitem na rynku, ale bardziej ciaszyłbym się ze 100 sztuk sprzedanych WFM-ek niż z 1000 Junaków czy Sokołów, gdyż WFM przynajmniej w jakiejś części jest motocyklem polskim a nie jak te Junaki koreańskie ze znaczkiem Junaka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

motocykl jest nie do konca Polski ale lepsze to niż kolejne dziadostwo z korei z napisem Junak etc., zdaję sobie z tego sprawę ale który aktualnie produkowany motocykl jest słozony z podzespołów produkowanych przez jednego wytwórcę?, poza tym skuter za 4000 tys zł (nowy) nadaje sie do jazdy tylko po super drogach ( a jego konstrukcja jest bardzo licha)a poza tym 49 cm to nie 125 czy 175 cm. A kwestia najważniejsza są koszty i oczywiście cena finalna, dlatego silniki i inne podzespoły produkuje Minsk- poza tym wiem że niektóre elementy składowe bedą sukcesywnie zastepowane przez rodzime wyroby i bardzo sie z tego ciesze. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być optymistą.Szkoda,że nie mam tych 4 tys. na zbyciu bo mógłbym kupić ciekawy motorek i poza tym przyczyniłbym się do reaktywowania przemysłu motocyklowego w Polsce.Gdyby natomiast pomysł z W-F-M upadł z powodu małego zainteresowania,to mógłbym poszczycić się limitowanym egzemplarzem,białym krukiem który za kilkadziesiąt lat może będzie wart fortunę.

Tylko skąd wziąć te pieniądze... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Hehe, bez przesady. Jak chcesz ladny motor to kupisz, ale bez kopalni zlota lub kilku przynajmniej latek oszczedzania kasy lepiej sie na to nie rzucaj.

Widze, ze chcialbys bezawaryjny, piękny motor o stylizacji HD, najlepoiej za 2 zl.

 

Spojrzcie na cene WFM i dopiero ja osadzajcie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junak, Sokół, WfM- powrót do korzeni :D :lol: :lol: :D

nie rozbrajacjie mnie- wg mnie te motory to jest złom, jak można nazwać koreańskie i białoruskie (chu... wie jeszcze z czego to było skadane) polską nazwą naprawde dobrych motocykli? przecież aż to sie w człowieku gotuje :twisted: :wink: :twisted: :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...