Skocz do zawartości

Jazda na kole


Rekomendowane odpowiedzi

TS Enduroguy'a miała przełożenia na moc a więc lepiej szła na koło moja ma przełożenie na prędkość ale mimo to na 1 i na 2 spokojnie idzie na koło z gazu na stojąco. Na 3 w terenie z lekkiej góreczki albo pod górke też raczej bez problemu idzie z gazu. Chodzi o to aby motorek dobrze wkręcić na obroty żeby miał dobrego powera.

Marcin poprzedni wlasciciel Twojej Ts-ki latal swietnie na gumie na jedynce na siedzaco. Takze przy dobrej technice naprawde mozna.

Kumpel mial Ts-ke i na tej jedyneczce okolo 30 metrow spokojnie przyjezdzal.

To o nim mowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze z tym bieganiem za moto to roznie...

ja przy szybkiej jezdzie rowerem wyrwalem na jedno no i zle zabalansowalem i polecialem na plecy probowalem nogami nadgonic zeby roweru nie rozwalic ale to bylo powyzej 30, no i sie wyp**** ostro, rower polecial kilka metrow i tak rabnal ze pedal aluminiowy przybral jakis dziwnych ksztalow kierownica sie skrecila i klamka poszarpala mi rame (odprysk) lancuch sie dziwnie zaklinowal, a ja poturlalem sie pare metrow po kostce brukowej,

wiec jak wyrywacie na moto ktore wazy ponad 100kg to w zyciu moim zdaniem nie nadgonicie, to nie jest simson ;)

Marjan na DT kiedys wyrwal na jedno nieoczekiwanie przy najezdzie na wyskocznie i maszyna prawie go przygniotla, w ostatniej chwili poczul nogami ziemie i odepchnal maszyne, on szorowal pyskiem po ziemi, a DT usiadla na 2 kolka i zwalniajac wrabala sie do rowu, no i Marjan mial ladne fioletowe kolano :D

 

moim zdaniem najlepiej przeniesc srodek masy na tyl, no i najpierw probowac na siedzaco (bawisz sie rolgazem, dodajesz odejmujesz dodajesz odejmujesz i na maxa dodajesz)

trzeba uwazac zeby nie przyliczyc gleby, wiec najlepiej to robic powoli wyczuwajac maszyne,

ja na swojej Suzi pare razy bawilem sie ze strzalem ze sprzegla, to prawie zawsze lezalem na plecach, ratowalo mnie jedynie odkrecanie gazu, maszyna siadala z pozycji prawie pionowej,

ogarem wyrywalem na jedno siedzac na tyle kanapy wiec kazdym sprzetem sie da ;), tylko trzeba wiedziec jak, ja w takie cos sie jeszcze za bardzo nie bawilem, moze kiedys ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy szybkiej jezdzie rowerem wyrwalem na jedno no i zle zabalansowalem i polecialem na plecy probowalem nogami nadgonic zeby roweru nie rozwalic ale to bylo powyzej 30, no i sie wyp**** ostro, rower polecial kilka metrow i tak rabnal ze pedal aluminiowy przybral jakis dziwnych ksztalow kierownica sie skrecila i klamka poszarpala mi rame (odprysk) lancuch sie dziwnie zaklinowal, a ja poturlalem sie pare metrow po kostce brukowej,

 

I dla tego jak jezdze na kole rowerem trzymam palec na heblu zeby nie bylo spotkan z gleba tak samo na moto :D

 

A jak jezdziesz na moto trzymajac przednie kolo w gorze i masz juz wieksza predkosci to gdy lecisz na plecy ... trudno sie mowi trzeba poscic sprzeta niech leci ... Musza byc jakies konsekwencje nauki takich trickow ;) i to ze sie owiewki porysuja albo blotnik zlamie: :? Wiec najlepiej zdiac lampy kierunki owiewki..itd ;) albo kupic jakies stare porysowane platiki do sprzeta i latac nie martwiac sie ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote jade po olejek to nakrece wam w najblizszym czasie jak smigam . O ile jescze nie zapomnialem 8) Moja gira odzyskuje juz sprawnoścc , Wiec nie bedze zle . A próbowal ktos tak ze podczas smigania na kole , gdy poczul ze jest zle i przeleci zamoment , naciśnąc nogą hamulec ?? Przyznam sie wam ze kiedys na skuterze przelecialem , jechalem i jechalem sobie na kole i postanowilem zamknac sobie szybke w kasku ( w czasie jazdy na kole ) :D To wiec odrywam reke od keirdy i jebs druga nie wiem czemu , chyba odruchowo odkrecila mi manete i rura polecialem , spadlem na kolana trzymalem skutera który upadl na 2 kola przez momencik ktory ciagnal mnie za soba po kolanach az sie puscilem skuter jechal az upadl tarl przez momencik o aswalt i za moment zatrzyaml sie na krawzniku ;) Cud ;) bo jakby nie bylo tego kraweznika to by tak sobie tarl tarl i tarl , Podnosze moto tylko lekki szlif na boczku uf .Od tego czasu nie robilem Wheelie na Skuterku , ale na Yamaszcze trzeba robic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie ostatni "Jednoslad" ? ale koles wymiatał tym Gas Gas-em normalnie kosmos i jeszcze marudzi' date=' ze jest za ciezki [/quote']

Mi się najbardziej podobało jak koleś przejechał tą rzeczke w dół na jednym kole...widać doświadczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale MOTORYNA na koło idzie najlepiej!!!! :D kiedys na zlocie w moim rodzinnym miescie <patrz podpis> kolo ktory mial cbr 600 wersja USA opowiadal jak smiagal sobie motorynka na kole pare ladnych metrow a było to lato wiec krotkie spodenki a biedak robil to na asfalcie.no i tak smiga smiga dodal gazu i mu dupa z siedzonka spadla <kazdy wie jakiej wielkosci chyba jest "kanapa" w motorynie?>sypnął sie na asfalcie i tak pozdieral ze było mu widac kosc biodrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Xt mocy nie powino brakowac to w czym problem , chyba ze z waga ale naprawde nie powinnes miec problemów z psotawieniem yamaszki na koło .1 pewnie masz zakrutka wiec proponuje na poczotku sprubowac na 2 musi isc , odchyl sie do dytu i gwaltownei dodaj gazu , nie jezdzilem na xt600 wiec nie podpoweim ci zabardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja widzialem jak jeden klient sobie XTkiem polecial na bok jak wyrywal na jedno, i maszyna go przygniotla,

jak koledzy powiedzieli w XT mocy nie brakuje DT125 wyrwiesz z gazu to XTkiem na bank, krecisz tylko rollgazem na 2, dodajesz odejmujesz dodajesz odejmujesz zeby tak jakby sie dlawil i nagle dodajesz na maxa? najlepiej samemu sprawdzic zeby nie przesadzic, malymi kroczkami a wyjdzie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...