Skocz do zawartości

Suzuki GSX1300R


Rekomendowane odpowiedzi

XX to pieprzony tapczan. Przez te je*aną turystykę zginął Darek na Prymasa. Pedalski motocykl z pedalskim układem hamulcowym.

 

Ktoś kto chce wykazać wyższość XXa nad Busą ma nie po kolei. Co innego gust, ale o tym się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XX to pieprzony tapczan.

hehe spadłem z krzesła prawie ale fakt te moto jest jakieś dziwne z wyglądu...

:D

Pozdrawiam

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CrazyDam Ty naprawde jestes walniety :D

Wogole nie jezdziles na tych sprzetach tylko jako plecak a pier**lisz az glowa boli.Zero doswiadczenia a glos zabiera. :?

I do tego stwierdzenie ze Haya jest stara a produkuja ja od 1999r.,za to tego wychwalanego przez Ciebie XX tluka juz od 1996r.I co tu jest stare???

Zastanow sie zanim cos znowu napiszesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj Angel Angel nie chce mi się z Tobą nawet dyskutować jestes tak zwanym net napinaczem...

Długo przeglądałem to forum i wnioskuje że Tobie się zawsze wszystko niepodoba

To co napisałem to są tylko moje odczucia :!: :!: :!:

Napisałem że TO MOTO WYDAJE MI SIĘ cudzysłów "STARE"

A co do wiedzy to się nie będe wypowiadał ... bo guwno wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... pracownik Suzuki gÓwno wie... zwałszcza o Busie... Niezłe... :D

 

W podpisie masz ETZ 251, X jeździłeś jako pasażer i zabierasz głos. Trochę to infantylne.

 

Gixer po prostu (podobnie jak ja) negatywnie podchodzi do zaśmiecania forum wszelkiego rodzaju "odczuciami" pisanych przez ludzi, którzy wiedzą swoje, bo przeczytali prospekty reklamowe.

 

Co do zawieszenia Haji - wiedziałem, że coś z tyłu ;) - myślałem, że to mocowanie wahacza było za słabe. Jeździłem modelem 2001 więc problem ten już nie występował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A co do wiedzy to się nie będe wypowiadał ... bo guwno wiesz

 

Po pierwsze primo: Gixer (Angel) jest jednym z moich autorytetów w sprawach moto (na tym jak i na innym forum) i zazdroszczę mu wiedzy i doświadczenia jakie posiada!

 

Po drugie primo: gówno pisze się przez Ó!

 

Po trzecie: zastanów się trochę za nim coś napiszesz!

 

może mnie ktoś zgani za tą wypowiedź ale co tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaśmiecanie forum Aaaaa czyli to nawet nie można już zabrać głosu :?:

TEN temat nie został założony przez Ciebie więc się będe tu wypowiadał

PS Przez internet też należy mieć szacunek do innych ... a co niektórym go brakuje ...

 

POZDRO PEACE :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaśmiecanie forum Aaaaa czyli to nawet nie można już zabrać głosu :?:

 

Masz 18 lat, jeździsz na MZ ETZ 251 i doradzasz Klapkowi - który jakby nie patrzeć ma zapewne conajmniej kilkukrotnie większy staż motocyklowy od Ciebie - czy Hayabusa jest lepsza od XXa :lol: Na dodatek próbując przy okazji przekrzyczeć ludzi, którzy w temacie orientują się duuuużo lepiej od Ciebie :lol: :lol: :lol:

Pewnie, że zawsze można zabrać głos... tylko lepiej przed tym trochę pomyśleć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zaśmiecanie forum Aaaaa czyli to nawet nie można już zabrać głosu :?:

 

oczywiście że można pod warunkiem że posiada się informacje na dany temat.

 

 

Przez internet też należy mieć szacunek do innych ... a co niektórym go brakuje ...

 

no właśnie... proponuję spojrzeć najpierw na Siebie... wyzywanie że ktoś "gówno wie" jest przejawem braku kultury a do tego jest wielce nie stosowne

 

przepraszam za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie a!ntek i reszta chlopakow ;)

 

A taki CrazyDam jest typowym przedstawicielem tego 4um:gowno wie,gowno widzial a do powiedzenia ma mnostwo,szkoda ze sa to same bzdury :D

 

I licz sie chlopczyku ze slowami,gowno to Ty wiesz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl z pedalskim układem hamulcowym.

 

hey! a co nie teges jest w ukladzie w XX ?? ostatnio mialem okazje sie przejechac XX na zlocie w Borsku i mysle ze hamulce byly ok... fakt ze jezdzielm moze z 15 minut :? ale odnioslem wrazenie ze predzej wytacam predkosc i jakos bardziej stabilnie niz moim bandziorem... nie zebym narzekal na hamulce bandita 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.. na wstepie... mowie ze w tym temacie wiem tyle co gówno :D ale podam zainteresowanym nazwe filmu w którym jest porównanie ZZR1100, R1 ,XX i Hajki film jest naprawde wykrecony... kreci go ekipa angielskiego fastbikes'a (gość o ksywce shakey jak dla mine król.. ) Jego tytuł to "Mach 2 Crazy Travel In Motorbikes From Calian To Cannes" można go zassać na emulu... w filmie goscie porównują je może nie pod wzgledem turystyki ale porównuja.. np w jednym momecie jest pokazany gość który zrobił 300km w 3h15min z przerwa na tankowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Mirek prawdziwy motocyklista do czerpania przyjemnosci z jazdy potrzebuje normalnego ukladu hamulcowego a nie pedalskie urzadzenia w stylu dual czy ABS Wink

 

 

aaa 8O faktycznie mial duala :D tylko przy sposobie w jakim ja jezdzilem tym xx to wtedy odnotowalem to na + ;)

nie mowcie ze to az tki straszny system jest :twisted: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...