Skocz do zawartości

W końcu jest moto:)


rafauM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zapadła decyzja i dzisiaj wybrałem się do salonu celem zakupu pierwszego motocykla. Udało mi się zakupić gs 500f w dobrej cenie. Moto jest motocyklem testowym z tego roku i ma pełną 2 letnią gwarancję.

Zastanawiałem się nad zakupem jakiegoś używańca z lat 92-94 za 8000 zł ale po rozmowach w salonie okazało się, że dokładając pare złotych więcej jest szansa na nowy.

Radość jest duża a będzie jeszcze większa gdy go odbiorę na początku czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest około 15200 zł bo moto było motocyklem testowym. Sprzęt jest z 2005 i w zasadzie jest nowy i z pełną gwarancją i niedużym przebiegiem.

Kupiłem go u Inglota w Sopocie. Mniej więcej co 3 miesiące będą sprzedawać sprzęty do jazd próbnych po sporo niższych cenach. A do zakupionego moto można się ubrać po cenie niższej 40-50% od normalnej.

 

GS ma co prawda delikatnie wyłamaną owiewkę przy kierunkowskazie i kierunkowskaz, które to uszkodziłem na próbnej jeździe. Wszystko dało się posklejać - przynajmniej nabrałem troche dystansu do swoich umiejętności i pewności siebie i rozum mi powrócił:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje:)

Prawdę mówiąc nie sądziłem, że kupię gsa bo zawsze wydawał mi się mały (mam ponad 190 wzrostu) i jakiś nie taki ale po jeździe próbnej okazało się, że jest całkiem wygodny i bardzo przyjemnie się prowadzi.

Teraz tylko czekam do końca maja na odbiór i zaczynam jazdę. Cholera już się nie mogę doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ej mojego GSa tez kupili mi rodzice ale nie smigam nim po polu :) ani podwurku ale szczeze mowiac nie dał bym za GSa wiecej jak 10tys zł nawet za nowke sztuke nie smiganego, nie ta technika i komfort. Przejechałem moim GSem juz moze z 500-800km bo nie dawno tez kupiłem jeszcze do konca go nie odkrecam ale troszke sie nudzi moze nie ma jezcze pogody odpowiedniej ale mysle ze niedługo bedzie i bedzie tez mozna wybrac sie na jakas wyprawe pozdro no i oczywiscie gratuluje GS-a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...