Skocz do zawartości

Zlot GS 500E i innych??


Rekomendowane odpowiedzi

w takim razie dzisiaj jeszcze nie bede dzwonic i zamawiac. jutro to zrobie jaki juz bedzie na 100% wiadomo co i jak. mozliwe ze bede musial przyjechac z psem..hehe..coz.wole przyjechac z nim niz w ogole.

 

wyzywienie to pol biedy.gorzej bedzie z trunkami- to bedzie wiekszy nieco koszt. jesli wezme psa to przyjade samochodem i wezme przy okazji grill i jakies dodatkowe bzdety. no to jutro sie wszystko okaze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z przykrością zawiadamiam, że odpadam z imprezy. Nie dostałem wolnego także weekend spędzę w pracy :/ Ewentualnie mogę wpaść w sobotę po pracy na jakieś 3-4 godziny, tak żeby chociaż do wieczora posiedzieć.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się deklarowałam na lipiec/sierpień. Teraz mam sesję, pracę(brak wolnego na weekend). Nawet, gdybym chciała się urwać, to i tak nie dam rady, bo mój MĘŻCZYZNA został bestialsko pozbawiony klamki od hamulca, nowa zamówiona, ale będzie dopiero za jakieś 10 dni.

W sprawie wakacji, to obejrzyjcie sobie to miejsce:

www.bluecafe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobicie w Krościenku - to was obwioze  po tym najpiekniejszym w kraju regionie

Mogę pomóc:) Ten ośrodek należy do moich rodziców...więc okolice znam nienajgorzej ;) Ale swoją drogą, to warto tam zrobić spotkanie, niekoniecznie w Krościenku, ale w tej okolicy-jest pięknie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

myśle, że CHWILOWO nieaktualny ;)

 

- przyjdzie czas.... bedzie już po sesjach i egzaminach to osoby, które sie deklarowały wcześniej, chyba wyrażą jakąś aprobatę co do tego czyby nie wyznaczyc koljenego terminu itd ;)

 

i wtedy MAM nadzieje WSzytsko ruszy - i dojdziemy do jakiegoś KONSENSUSU :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...