Skocz do zawartości

Customy w Zgierzu - polecam:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj uparciuch z Ciebie Proc :P

przecież wiadomo że w pierwszym dniu wszystko się dopiero rozkłada i rozwija, (jest zamknieta impreza dla VIP-ów) W sobotę bedzie lepiej, to główny dzień ze względu na atrakcje i ilość odwiedzając. Natomiast w niedzielę, jest tylko przyznanie nagród typu najlepsze stoisko czy custom.

Ale to tylko moje zdanie, a jak będzie zobaczymy.

pozdrawiam

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno każdy z Was bedzie miał inne zdanie na temat wystawy, ale ja zbierałam szczęke z podłogi!

Wystawa nie była duża, kilkanaście stoisk, kilkadziesiąt motocykli, ale myślę, że byli tylko najlepsi, a sprzęty były bardzo konkretne.

Jak weszłam to lekko się zakręciłam, nie wiedziałam na co najpierw patrzeć, co najpierw fotografować he he.........

Naklęczałam się przy każdym po kilkanaście minut. Dotykałam, wkładałam paluchy w różne miejsca he he.............

A sami autorzy, konstruktorzy to bardzo różni ludzi, z jednymi można było pogadać, inni natomiast pękali z dumy i byli nieprzystępni! Co niektórzy cały swój image mieli naprawdę dopracowany! Ale na zwykłych ludzi raczej nie zwracali uwagi.

Nie da się opisać tych barw, odcieni, tych kształtów, tego doskonałego połączenia linii, krągłości błotników, kształtów wydechów czy lamp.......... no nie da się! A te dodatki, takie małe gadżety które doskonale dopełniały całość, nadawały specyficzny styl danego motocykla!

Ale z drugiej strony te modele za diabła nie nadają się do codziennego użytku, głupio mówic ale oponki miały czyste jak łza!

 

Jeśli ktoś chce foty to niech da znać na PW.

 

ps. Udało mi się nawet wypić Red Bulla z kolesiami z Iron Horse

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktem jest że było kilka bardzo ciekawych maszyn , kilka ciekawych i kilka przekombinowanych. Tylko po tej całej imprezie pozostał niedosyt, patrząc na twarze osób odjeżdżających np. z Krakowa widać było rozczarowanie.

Mam nadzieje że impreza będzie cykliczna i będzie się rozwijać...

Co do wystawców to z niektórymi można było pogadać innych, miło posłuchać, ale byli tez tacy co się unosili parę centymetrów nad ziemią... nie będę już tego komentował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się unosili parę centymetrów nad ziemią..

czy masz na myśli tych na maxa wydziarganych kolesi w skórzanych kamizelkach na gołe ciało i kitką na czubku głowy? :mrgreen:

ale muzyczka przednia było co?

pomijam zespoły taneczne

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się unosili parę centymetrów nad ziemią..

czy masz na myśli tych na maxa wydziarganych kolesi w skórzanych kamizelkach na gołe ciało i kitką na czubku głowy? :mrgreen:

ale muzyczka przednia było co?

pomijam zespoły taneczne

:roll:

 

A propos muzyczki:

 

zespół "bandaż elastyczny" który występował na scenie to na codzień ludzie z zespołów "Qbeck" "Tosteer" i "Normalsi" o których płycie maiłem już okazję wspominać na forum - zachecam do bliższego zapoznania się z ich twórczością - szukajcie w necie i Empikach. Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

nie byłem, jednak widze ze nie straciłem niczego... - spodziewałem sie wiecej maszyn a przede wszystkim więcej amatorskich konstrukcji - no powiedzmy takich pół amatorskich - takich innych niż ala ameryka ( czyli coś skromniejszego, własnymi siłami zrobione w garażu... )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodziewałem sie wiecej maszyn a przede wszystkim więcej amatorskich konstrukcji -

tym podobne "wynalazki" to raczej trzeba szukać na motobazarach itp.

na Customach trzeba było zapłacić niemałe pieniądze za stoisko i mieć zarejestrowaną działalność a na takie zbytki to raczej nie stac garażowych konstruktorów (z pełnym szacunkiem dla nich!)

zdjęcia tego nie oddają ale było kilka typowo "garażowych" rozwiązań, szczególnie dodatków i wszelkiego rodzaju gadzetów upiększających.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...