Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mam zamiar zrobić prawko na motor razem z dziewczyną (mamy po 24 lata). Jaką polecacie mi kupić sportową maszynę do 20 tys.- używaną? jestem kompletnym amatorem. Czy to prawda że na początku wszyscy zaliczają gleby? Czym to grozi? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

GS albo CB 500... na początek idealne, tym bardziej jak mówisz, że nie masz żadnego obycia z moto... po sezonie lub dwóch jak nabierzesz doświadczenia kupisz sobie np. sportową 600 i bedziesz latał...

 

wolę się lansować pod knajpą z GSem niż na cmentarzu z gixerem w garażu... :roll: :P

 

i lepiej zaliczaj gleby i zbieraj doświadczenie tylko swoim kosztem i kosztem moto a nie dziewczyny.... bo to różnie bywa... ;)

 

a na kompletny początek to polecam polatać troszkę na 50 albo 125 ccm... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYŚLE ZE GS 500 lub CB 500 i pokrewne bedą okay - 500 a 500 to jest różnica motcykle o których tu mowa to szosowe-turystyki, raczej do jazdy spokojnej.

 

Ja jestem tego żywym przykładem KUPIŁem GS 500 jako 1sze poważne moto - wcześniej nic nie było (chyba ze u kolegi na stelli sie bryknołem) to jest PIERWSZE POWAŻNE moto - na początku troche obaw bylo, lecz wraz z kilometrami nabrałem wprawy i smigam już sobie bez większych OBAW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy dobrze radzą, na początek motocykl maxymalnie do poj. 500, chociaż o 250 też możesz pomyśleć skoro w ogóle nie miałeś doczynienia z motocyklami. Nie ma się co spieszyć, najpierw musisz wprawy nabrać, tym bardziej, że będziesz kobitę woził :P A później dziewczynie też moto kupisz. Ostanio siedząc sobie na pifku podjechały dwa motorki: Yamaha(nie pamiętam dokładnie jaki model) 600cm i Suzuki Hayabusa. Jak zdjeli kaski to się okazało, że to koleś i laska ;) , fajnie wyglądali na tych sprzętach...

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domieniek oczywiście laska na Busie a koleś na 600, nie ?  

 

Oczywiście, że tak ;) :P

 

A tak naprawdę to było na odwrót, no chyba, że kobita dała suze kolesiowi tylko na krótką przejażdzkę :mrgreen:

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...