Skocz do zawartości

Amortyzator skretu do GSXF600 92r.


Rekomendowane odpowiedzi

witam moze niektorzy sie usmieja, ze chce zamontowac taki amorek w F-ce, ale ostatnio zaliczylem Vibro na mojej SUZI - i powiem, ze mile to nie bylo ! przez chwile naprawde mialem kloca ! niestety z tego co sie orientuje to zadna firma nie wypuscila amorka do tego modelu... czy ktos moze mi pomoc - tzn jaki mam kupic, zeby pasowal ! ogolnie to wiem, ze sa jakies uniwersalki, ale nawet nie mam pojecia jakie odleglosci zmierzyc (pomiedzy jakimi srubami) zeby byc pewny, ze bedzie pasowal ! no i ogolnie jak go pozniej zamontowac ! jezeli ktos jest w stanie pomoc, lub ma na sprzedaz taki co bedzie mi pasowal (jestem z okolic Poznania) to prosze o info ! pozdrawiam i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zróbmy tak, wpadnij do mnie do HRG i dokładnie razem obejrzymy sprzęta, poszukamy dobrych miejsc do mocowania, a dopiero potem będzie się szukać amorka. Jeżeli nie ma fabrycznie przeznaczonych uchytów na ramie, to będzie trzeba odpuścić sobiie pomysł z mocowaniem amorka do lag, tylko wymyśli się patent na mocowanie do kierownicy. U mnie w Ducacie też niby był problem z mocowaniem amorka, a w końcu znalazłem przynajmniej trzy świetne możliwości.

Wpadaj na kawkę, wcześniej do mnie zadzwoń żebym był na miejscu (601 714 705).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Jeżeli nie ma fabrycznie przeznaczonych uchytów na ramie, to będzie trzeba odpuścić sobiie pomysł z mocowaniem amorka do lag,  

W gsx-f raczej na pewno nie ma fabrycznego miesca na ramie, ale i tak powinno dac rade do lagi, tylko trzeba bedzie poglowkowac :-). U mnie jest dorbione mocowanie przykrecane do sruby jednego z podciagow ramy, a na ladze obejma trzymajaca amor z drugiej strony. Wyglada to wszystko tak: http://yahoo.allegro.pl/fat/galerie/podcza...s/images/68.jpg

 

A co do samego amorka to polecam poszukac wlasnie takiego LSL'a. Sa stosunkowo tanie (do wyrwania na Allegro nawet za 400zl) i w zupelnosci wystarczaja do drogowego uzytkowania (7-mio stopniowa regulacja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...