Skocz do zawartości

Pojeździć z kimś z Warszawy...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Yoshi fajny filmik, tylko za mało akcji, motocykle najlepiej wygladaja w ruchu!!!

 

a teksty też udane :lol:

 

ps. wiesz ciężko by było wypatrzeć waszą ekipę na tle setek innych motocykli w Wawie..... chyba że następnym razem ktoś pojedzie w stroju adama lub ewy .........tego nie będzie się dało przeoczyć :banghead:

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: grupa była deko charakterystyczna :( (3 plastiki, a pomiędzy nimi harley 8O :banghead: ) - co jakiś czas dołączał do nas na krótką chwilę jakiś samotny jeździeć 8) - a to na busie, a to na katanie, a to na zygzaku więc... być może był to ktoś z forum i sobie kojarzy :D

 

a co do samego filmiku - taaaak... w ruchu... wiem, wiem... ale trzeba by być niezłym akrobatą coby z tylnego zydelka nakręcić akcje jakie miały miejsce :mrgreen:

poza tym jak się chłopaki rozgadali to ciemno sie zrobiło i lipa... skończyło sie kręcenie :?

 

nie mniej jesli wypali nastepny raz to mam juz plana na konkretne filmowanie :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dzisiaj jeździmy  

20.00 pod 2oo i po 15 min wyruszamy coby nie siedziec jak barany

 

Chętnie poznam i pojeżdze z forumowiczami ;)

Jak byście się w tym tygodniu, znaczy po tym weekendzie "gromadzili",

to ja jestem chętny i czekam na info.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemacie forumowicze, chętnie się przyłącze do pojeżdżenia razem, tak jak chociażby dzisiaj, zamiast siedzieć w domku samemu i drinkować chętnie bym to zamienił na Hornecika w locie :lol:

czekam na znak sygnał jak będziecie śmigać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, normalnie widzę nikt tu ze stolicy nie jeździ :P

 

w piątek odebrałem prawko i na legalu już latam,

 

może by tak jutro - przy niedzieli gdzieś się wybrać :P :P

 

jest jakiś chętny, czy sam będę muchy zabijał :?:

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...