Skocz do zawartości

PROBLEM Z ODPALENIEM DUCATI 600 M


DzikoExtrem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cisnienia okazalo sie ze na jednym z garow cisnienie wynosilo 0  :!:  ,na pozostalych nie bylo duzo lepiej-a sprzet chodzil na wszystkie  garnki

a pobije ktos wynik 0/0,5/0,5/3? Zeby nie bylo, koza z taka kompresja jezdzila az milo, tylko jakby nie chciala odpalac. Z Archiwum X normalnie ;-)

 

Nie dziwota ze komu sie zawory urywają jak rozrzad maja przestawiony- albo tlok powie ktoremu zaworkowi "dzien dobry"- nie ma sie z czego cieszyc- to w.g. mnie niechlujstwo.

W Ducu podejrzewam przestawienie rozrzadu bo jest szczegolnie czuly na to- wystarczy 1- zabek na pasku rozrzadu niee tak i juz lipa!! A lipy nie ma prawa byc. Aha- na jakiej podstawie mechanik stwierdzil ze luzy sa ok?? Jest duzy rozrzut w luzach zaworowych na silnikach Ducati i trzeba wiedziec do jakiego np. rocznika jakie luz , jaki model, no i jakie luzy proponuja doswiadczeni mechanicy z zagranicy. Tutaj luzy powinny byc takie: 0,10-0,12 zawory ssace, 0,12-0,15 zawory wydechowe, luzy NA ZAMKNIECIU !! : jednakowo dla ssacych i wydechowych- 0,03-0,05- z tym ze spotkalem sie z opiniami ze raczej ta dolna granica- czyli 0,03. Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Dzieki ze zechcieliscie napisac cos w tym temacie !!!

Juz jest znana przyczyna i lada dzien kumpel ruszy na trasy zmagac sie ze swoimi slabosciami :banghead:

Okazalo sie ze sa nieszczelne zawory wynikalo to z tego ze na gniazgach i na zaworach nazbieralo sie bardzo duzo nagaru i innego g....a ale sytuacja jest opanowana. Bedzie jezdzil jeszcze w tym sezonie :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

to o moją maszynę się tu rozchodzi.

właśnie problem jest tutaj powazniejszy niż przypuszczałem.otóż z tym nagarem to prawda-ale to (jak się okazało w praniu) był pikuś w porównaniu z tym co dzieje się teraz.

 

w łodzi w autoryzowanym serwisie Ducati popsuł się program serwisowy i chłopaki czekają aż włoscy informatycy przyjdą to naprawić :D

 

jeżeli ktoś ma dostęp do części (nowych) do ducati monster 600 to proszę o pomoc, bo jak widzę w jakim to się tempie przesuwa to nóż mi się w kieszeni otwiera.

 

jak tak dalej pójdzie, to na mazury w wakacje pojade na bike'u :x . w końcu mam w nim aż 21 biegów :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, napewno. tyle że moto spali Ci wtedy nie 7 a 15l/100km i do tego średnia prędkość jazdy będzie zbliżona do max 80 km/h.

 

przecież to katorga. jak już mam się męczyć to wolę sam, a nie jeszcze ukatrupiać przy tym innych

qrwa, musi być dobrze.

dziś dostałem wiadomosć że części są ale w Bydgoszczy! Cóż pojedzie się po nie jak będzie trzeba. Problem tylko polega na tym że wcześniej muszę borobić jakiś bank :P hmm, no dobra, poczekam do następnej soboty i tym razem napewno wygram w totka!

:D

;)

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...