Skocz do zawartości

7/8.05-II runda Pucharu pZM Country Cross-Biedrusko


Filu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7/8.05-II runda Pucharu pZM Country Cross-Biedrusko

Siema.

Kto się wybiera?? Zapewne trasa będzie przechodziła przez poligon, chociaż może tam jest jakiś tor?

Dominik może coś wie, bo to chyba w tamtych okolicach.

Ja narazie nic nie wiem, bo jeszcze nawet nie dzwoniłem.

Jakby co podaje dane klubu:

MK "Unia"

ul. Grobia 30

61-858 Poznań

tel/fax: (61) 852-30-02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zapychanie po poligonie w kólko 12 km po czołgowisku w kurzu i piachu. Zero podjazdów. Toru żadnego. Tylko w górę i w dół po czołgowiskach. To wszystko za circa about 200 zł.

Takie coś to ja mam na Biedrusku co tydzień i za darmo. Lipa.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się wybiera?? Zapewne trasa będzie przechodziła przez poligon' date=' chociaż może tam jest jakiś tor?

Dominik może coś wie, bo to chyba w tamtych okolicach.

Ja narazie nic nie wiem, bo jeszcze nawet nie dzwoniłem.

Jakby co podaje dane klubu:

[/quote']

 

Najprawdopodobniej będzie to wygląadało tak jak napisał Dominik.

W zeszłym roku tak było a na jakiekolwiek zmiany się nie zanosi. ;)

 

A przecież ten poligon daje tyle możliwości i konfiguracji,

co udowodnił Dominik ze swoimi Sokołami organizując tam rajd w 2003 roku.

Niestety z pewnych powodów nie doczekaliśmy się powtórki.

A może w tym roku?.

Szkoda, że jeszcze wtedy nie miałem WRki, ba nawet nie wiedziałem, że będe ją tak szybko miał.

 

Mimo wszystko zastanawiam się nad wystartowaniem.

Chiał bym się dowiedzieć jak sie ma moja jazda w stosunku do innych,

wcześniej nie miałem okazji aby pojechać w jakichkolwiek zawodach.

Znów na poważne rajdy nie mam obecniew wystarczająco kasy no i kat A :oops: .

Nie oczekuje tam wysokiego poziomu ale ja tak naprawdę jestem w terenie początkującym,

praktycznie przejechałem dopiero pół sezonu.

W każdym razie postaram się tam byc chociaż jako kibic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapychanie po poligonie w kólko 12 km po czołgowisku w kurzu i piachu. Zero podjazdów. Toru żadnego. Tylko w górę i w dół po czołgowiskach. To wszystko za circa about 200 zł.

Takie coś to ja mam na Biedrusku co tydzień i za darmo. Lipa.

pzdr

 

Ulala :?

To nie nastraja mnie to zbyt optymistycznie.

A miałem zamiar się tam wybrać ;)

Ale jakto wpisowe 200zł??

No to już sam nie wiem, naprawde taka nuda te 12 km, nic ciekawego tam nie ma poza czołgowiskiem :?:

 

Ty startujesz Dominik?

Jak tak dobrze przyjęty był ten wasz rajd (Sokołów) to czemu nie zorganizujecie kolejny raz.

No, ale tymbardziej się temu dziwie, ze PZM pozwolił aby była to jedna z eliminacji Cross Country.

Ten klub też może organizuje Enduro w Biedrusku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poligon Biedrusko znam z autopsji. Byłem tam często podczas woja. Tor jest - czołgowy :D

Niestety nie pojadę, bo idę na ćwiczenia rezerwy w ten weekend :D w Warszawie.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Zapychanie po poligonie w kólko 12 km po czołgowisku w kurzu i piachu. Zero podjazdów. Toru żadnego. Tylko w górę i w dół po czołgowiskach. To wszystko za circa about 200 zł.

Takie coś to ja mam na Biedrusku co tydzień i za darmo. Lipa.

pzdr

 

Ulala :?

To nie nastraja mnie to zbyt optymistycznie.

A miałem zamiar się tam wybrać :D

Ale jakto wpisowe 200zł??

No to już sam nie wiem' date=' naprawde taka nuda te 12 km, nic ciekawego tam nie ma poza czołgowiskiem :?:

 

Ty startujesz Dominik?

Jak tak dobrze przyjęty był ten wasz rajd (Sokołów) to czemu nie zorganizujecie kolejny raz.

No, ale tymbardziej się temu dziwie, ze PZM pozwolił aby była to jedna z eliminacji Cross Country.

Ten klub też może organizuje Enduro w Biedrusku?[/quote']

 

Filu ja nie startuję bo to dla mnie bezsens jest jeździć w kółko po czołgowisku na czas. Niektórych takie ściganie się rajcuje, mnie nie.

 

Rajd Sokoła 2003 to był rajd mający pętlę 60 km, a nie 12. To był rajd a nie cross country. Ci co startowali nie zapomną go nigdy, bo był to jeden znajtrudniejszych rajdów enduro od paru lat wstecz.

 

A nie ma kolejnych edycyji naszego rajdu z jednego powodu - Unia Poznan organizuje na Biedrusku te swoje śmieszne "zawody" odbierając nazwie Biedrusko wszelkie jej walory, zalety i atrakcyjność. Ni ch*ja - n atakim gruncie Sokół nie może zrobić dobrego rajdu na Biedrusku. Nie ma bata.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapychanie po poligonie w kólko 12 km po czołgowisku w kurzu i piachu. Zero podjazdów. Toru żadnego. Tylko w górę i w dół po czołgowiskach. To wszystko za circa about 200 zł.

Takie coś to ja mam na Biedrusku co tydzień i za darmo. Lipa.

pzdr

 

Ulala :?

To nie nastraja mnie to zbyt optymistycznie.

A miałem zamiar się tam wybrać :D

Ale jakto wpisowe 200zł??

No to już sam nie wiem' date=' naprawde taka nuda te 12 km, nic ciekawego tam nie ma poza czołgowiskiem :?:

 

Ty startujesz Dominik?

Jak tak dobrze przyjęty był ten wasz rajd (Sokołów) to czemu nie zorganizujecie kolejny raz.

No, ale tymbardziej się temu dziwie, ze PZM pozwolił aby była to jedna z eliminacji Cross Country.

Ten klub też może organizuje Enduro w Biedrusku?[/quote']

 

Filu ja nie startuję bo to dla mnie bezsens jest jeździć w kółko po czołgowisku na czas. Niektórych takie ściganie się rajcuje, mnie nie.

 

Rajd Sokoła 2003 to był rajd mający pętlę 60 km, a nie 12. To był rajd a nie cross country. Ci co startowali nie zapomną go nigdy, bo był to jeden znajtrudniejszych rajdów enduro od paru lat wstecz.

 

A nie ma kolejnych edycyji naszego rajdu z jednego powodu - Unia Poznan organizuje na Biedrusku te swoje śmieszne "zawody" odbierając nazwie Biedrusko wszelkie jej walory, zalety i atrakcyjność. Ni ch*ja - n atakim gruncie Sokół nie może zrobić dobrego rajdu na Biedrusku. Nie ma bata.

 

pzdr

 

E tam....

Takie gadanie.... Przeciez to żadnego znaczenia nie ma, że na tym samym poligonie, jak wam wtedy wypaliło to i teraz.

A nadla nei wiem o co chodizło z tymi 200zł.

 

Ja chyba pojade, bo musze to sprawdzić na własnej skórze, pozatym nie ma nic ciekawszego w tym terminie , a akuratmi pasuje, bo na motocross w Sohaczewie nie moge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...