Skocz do zawartości

Enduro 125cc Co polecacie??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Płocho ty nabijaczu postówp :P A swoją droga ts 125 super sprzęt i to jeszcze na upsach :P JA bym bral ts lub dt. Crm mam uprzedzenia po mtx-ie 125r a dt jest zbyt popularna (pewnie dlatego że tak dobra :])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zeby kupic DT to ja juz w zamysle mialem' date=' bo chodzi mi o moto ktore mozna zarejstrowac. Bardziej chodzilo mi o marke, bo nabralem uprzedzenia do Suzuki po tym jak mielam RM.[/quote']

Zależy od egzemplaża jak trafisz, ogólnie RM to bardzo dobry motocykl tylko jak trafisz padline to i CR i YZ też można mieć uprzedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENDURO napisał:
Dt jakbym nawet kupił zablokowaną to przynajmniej wiedziałbym ja ją odblokować' date='[/quote']

w takim razie zapraszam do tematu "blokady w dt125r z 2000 roku". ciekawe , czy cos wymyslisz :P

 

Hmm,chyba zapomniałem dać buźki " :P "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia tylko z ta Ts-ka jest taki problem ze to 200cc :P . Dzis mialem dzwonic i sie dowiadywac czy to nie tuningowana 125cc ale zapomnialem :roll: .

Nie przeszkadza mi to przy kat A 8). Po prostu chce malego sprzeta bo to najfajniejsza zabawa jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jesli ten NICASIL jest w dobrym stanie to takiego RXa mozna brac, no ale jak to sprawdzisz... powiesz kupuje, daje panu kase do reki ale jak tlok ma luzy a nicasil zjechany to zostawiam a pan kase oddaje, a sciagnac glowice i cylinder jak nie ma LC (liquid cooled- chlodzony ciecza) to jest kwestia minut, tylko ze tu to chyba LC mamy. no i kto sie zgodzi na taki uklad

mowiac szczerze kupuje sie kota w worku, najwyzej po nasluchwaniu silnika sie nieco dowiesz.

ja sie zmywam wymieniac przebita opone w mojej DRce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENDURO napisał:
Dt jakbym nawet kupił zablokowaną to przynajmniej wiedziałbym ja ją odblokować' date='[/quote']

w takim razie zapraszam do tematu "blokady w dt125r z 2000 roku". ciekawe , czy cos wymyslisz :flesje:

 

Hmm,chyba zapomniałem dać buźki " :buttrock: "

:lol: Enduro no jesteś pewnien ,że sam byś odblokował jak ty oddajesz moto do mechanika nawet by zmienic ząbek w skrzyni :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozblokowanie niektorych egzemplarzy DT to wyzsza szkola jazdy. Np. koles w serwisie u nas musial sie pytac wszedzie w ktorym miejscu jest blokada bo byla jakas nie typowa i dopiero po numerach ramy w Holandii doszli o co biega. Pozatym zeby np. CDi odblokowac trzeba miec jakies pojecie o elektronice, mocne nerwy ( :buttrock: ) i ok 1000zl jakby modul padl hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...