Skocz do zawartości

Enduro 125cc Co polecacie??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz do jakich celów. Czy chceszs hard enduro czy chcesz duzo po mieście latać...Najbardziej "wieloklasowym" motorem jest dt 125. Łączy ona mocny silniki (chyba 26km po odblokowaniu) dobre zawieszenia (skoki p/t 280/270). Jest wielu uzytkowników tego sprzęta. Jesli szukasz czegoś mocniejszego rozejzyj sie za starym ktm-em lub husqvarną wr 125. Ostatecznie polece kmx-a 125 ale to sprzęt dość mało powszechny więc wolałbym dt której uzytkowników masz od groma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecał bym DT. Idealny do wszystkiego. Ma calkiem mocny silnik i dobrą zawieche. Niema problemu z częściami i jest w miare tani w eksploatacji. No chyba że chcesz coś bardziej Hard wtedy polecam KTMa lub Huske. Także dobrym motorkiem w klasie 125 będzie Aprilia RX bądź Tuareg:D A po tuningu na 160 to już w ogóle szatan :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tuaregu musisz pamietać o ciężkim przodzie (duży bak) więc na torze morzesz nieźle przy*eb... walnąć w bak nogami (znajomy na derbi bi3 tak walną i przez pare dni nie mogl jeździć. w Rx-ie pamiętaj ze jest bardziej wyżyłowany wiec częściej sie pobawisz w mechanika :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT 125 to jest cos ale znalazlem cos fajnego za calkiem przystepna cene.http://allegro.pl/show_item.php?item=47805780 tylko ze jeszcze rejestracja czyli kolejny koszt  

Po co kupowac Dt125 za takie pieniadze :lol: ?? TO jest DT-tka KTm-a (nawet po silniku widac bo jest ten sam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dtworior napisał:  

DT 125 to jest cos ale znalazlem cos fajnego za calkiem przystepna cene.http://allegro.pl/show_item.php?item=47805780 tylko ze jeszcze rejestracja czyli kolejny koszt  

 

Po co kupowac Dt125 za takie pieniadze  ?? TO jest DT-tka KTm-a (nawet po silniku widac bo jest ten sam)

Dokładnie Dt z plastikowym bakiem i rozrusznikiem a silnik taki sam i zaiesznie praktycznie tej samej klasy. Ja ostanio jechałem na CRM 125 i musze powiedzieć, że to bardzo fajna maszyna. Bardziej usportowiona niż DT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=47805780 <= chodziło o ten link tylko kolega cos namotał :P

 

co do tematu, to wybieralbym chyba miedzy DT i RX. ogolnie RX jest mocniejszy, ma troche lepsze zawieszenia, ale wg mnie troche odstrasza nikasyl na cylindrze=> ewentualny remoncik to kupa kasy (ale wlasnie przez nikasyl jest m.in. mocniejsza).

DT to tansze czesci, ewentualny lepszy dostep do uzywanych, no i za ta kase DT kupisz troche mlodszą , bo czesto widac RX np. z 91 roku za 5,5 tys 8O

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wg mnie troche odstrasza nikasyl na cylindrze

NIkasyl jest trwalszy niz tuleja, tłoki w taiej samej cenie. NIe trzeba robić szlifów i do tego mniej sie grzeje a to że ludzie jeżdzą po 2-3 lata na tym samym tłoku i póniej mówią ze nikasyl jest beee to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIkasyl jest tańszy niz tuleja a to że ludzie jeżdzą po 2-3 lata na tym samym tłoku i póniej mówią ze nikasyl jest beee to inna sprawa.

no tak, ale do sprzedazy czesto sa wystawione wlasnie takie sprzety i nowy wlasciciel za jakis czas musi bulic kilka stówek za nowy nikasyl. wychodzi polska oszczednosc :roll:

a w przypadku dt nie trzeba od razu dawac tulejki :P mamy w zapasie jeszcze 8 szlifow (a moze i cut wiecej ?) :P

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj DT 125,albo CRM 125....ja mam zamiar w tym sezonie kupić jeden z tych motocykli,jak odblokujesz Dt masz 27 kuce ,a CRM słyszałem nawet że koło 30..Dt jakbym nawet kupił zablokowaną to przynajmniej wiedziałbym ja ją odblokować,a CRM :roll: .Może wiecie gdzie CRM,ma blokady oprócz dyfuzora i wydechu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Suzuki i nie narzekam :P Jeżeli miał bym wybierać między CRM, DT i RX to niemam pojęcia co bym wybrał!! Podobno jest problem z częściami do CRM! A wracając do Nicasilu to macie całkowitą racje. Jak jest OK to można się cieszy jednak kiedy nicasil się zwali musimy ostro bulić :lol: DT jest chyba najbardziej uniwersalna, za to RX ma leprzą zawieche!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENDURO napisał:

Dt jakbym nawet kupił zablokowaną to przynajmniej wiedziałbym ja ją odblokować,

w takim razie zapraszam do tematu "blokady w dt125r z 2000 roku". ciekawe , czy cos wymyslisz :P

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...