Skocz do zawartości

Goorka Party 2005


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak BTW Gdzie jest Q&^%A moja siekiera

 

 

siekiere przyniósł do naszego pokoju(mojego i bońka) marianKa i przy drzwiach stała - do niedzieli rano-wtedy ją ostani raz widziałem ;)

 

 

 

tero radomskiswirze dawoj filmika z rąbania browara siekierą

 

on jest w ch*j duży - proponuje zgrać na PYTE i wysłac pocztą na mój koszt

JEDEN WARUNEK podzielic musisz sie jej zawartością z innymi ktorzy będą chcieli )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc z ostatniej chwili' date=' broda dojechoł i własnie pije browca [/quote']

Taaaaa pije pije ale nie sam - dziś mam w pracy tupot białych mew (lub mrówek 8) ), broda cfaniak zawinął się do domu o 21, ja siedziałem prawie do północy (nie ma to jak prosto po pracy do baru :mrgreen: )

 

Pidżi - siekierkę widziałem w niedzielę przed wyjazdem koło drzwi na balkonik, tam gdzie suszyły się jakieś buty (chyba mima :roll: ) - bo trzeba było przyjść pało to byś ją sobie wział ;)

 

 

proponuje zgrać na PYTE

Ciekawa propozycja :D kto udostępnia PYTĘ???? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj właśnie próbuję wytrzeżwieć ale ni dy rydy browar musi być :roll: :roll: :roll: dzięki zjeby za udaną imprezę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tego nigdy se nie przypomnę i pierdzielę od jutra nie piję (chyba) a co do powrotu to nie jeżdzijcie z otwartą szybą (je**ne osy gryzą nawet pod kominiarką) ;) :D :D pzdr i do następnej impry :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było Was wszystkich znowu zobaczyć ;)

 

Impreza zarąbista, ale przy takiej ekipie innej nie mogło być :-D

 

Właśnie oglądałam zdjęcia 8O :-) Red, może by tak jakieś hasło na tego ftp zapodać, żeby tylko vipy miały do tego dostęp :?: :lol:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ludki :D ja tu trochu pozno zagladam...:) Ale niestety pracuje i nie mam mozliwosci... :cry:

Impra byla zajefana :lol:

Swir nastepnym razem zostawie Cie na ulicy...

:-) :-) :-)

amazonka musimy powtorzyc taka noc w 3 na trzezwo :-) :-) :-) bo z tych nic nie pamietam :) :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...