Skocz do zawartości

Rybnik Party - Kotwica spacyfikowana!!


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wy macie z tym coś wspólnego? ;) :) ;)

 

http://info.onet.pl/1083218,11,item.html

 

12-letniego chłopca postrzelił z wiatrówki 80-latek, którego denerwowały głośne zabawy dzieci pod jego blokiem w Rybniku (Śląskie).

 

 

Nie , nikt nic niepamieta , ale ta wiatrowke to ktos nam podrzucil pod domek , ale to naprawde nie nasza sprawa.

A ten chlopak niebyl az tak glosno....

 

p.s Ale tak serio ... ten swiat jest chory, takiego dziadka powinno sie zamknac w zakladzie rybnickim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tak nie trzeźwi jak wiater łod czoła ;)

 

Było zajebiście, ino nie wiem czemu głos mi do dziś nie wrócił, ale co tam..

Wielkie dzieki dla Tuby i Bronxa, było extra

 

PS: szkoda że wątroba jak matka - jest tylko jedna... :)

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6!

 

No to tera ja: po pierwsze trzęsą mi sie nie tylko ręce, jak Zbychowi, ale i nogi. Było super i gdyby nie antybiotyki to zapewne wypiłbym sobie ciut więcej i miałbym śrubę jak batory, a tak było delykatnie. Dzięki Bronx, Tuba & Zbyhu (kurde dopisałbyś sobie to 'c' w nicku bo się mnie myli ;) ). Wracaliśmy z Młodym powolutku, oj powolutku. Juz w Zorach 45 minut przerwy na mcdonaldzie :). Ale daliśmy radę. Krasnal - nawiedzę Cie bezwzględnie. Zrewanżuję się za to na 'a'. Pozdrawiam całą ekipę. Jak wrzucę fotki na stronkę to podam linkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - dotarliśmy z brodatym do domku około 18.00 zaliczając po drodze jeszcze pizzerię w Szklarskiej Porębie i browca w Bogatyni przed schowaniem sprzętów do garażu.

 

Wielkie Dzięki dla bronxa i tuby sa samozaparcie i zorganizowanie impry ;) :) ;) Ale żeby po tym wszystkim ośrodek nie był dla nas "spalony" to jakoś nie mogę uwierzyć 8O :)

 

Wesoło zaczęło się robić już na samym początku. Na parkingu pod Wrockiem gdzie czekał na nas Quad zrobiliśmy sobie krótką przerwę. Po ok.5 minutach podjechało 2 gości na GSXR750 z pytaniem gdzie tu jest giełda. My 8O bo giełda miała być dopiero w niedzielę - załamali się goście, na moje pytanie skąd są powiedzili że z Wodzisławia 8) No cóż, po prostu przyjechali dzień za wcześnie ;)

 

Juz w Zorach 45 minut przerwy na mcdonaldzie :P.
Hehehehe widzę że nie tylko nasza ekipa pacyfikowała makshity :) echhh już mi się przypomniała zabawa balonami (PGR: "Ten jest mój, to mój balon" :lol: ), i ten fragment pękniętego balona przyklejony do ściany.

A pamięta ktoś jeszcze jak broda z jednego z chlebów zrobił tosty z rodzynkami

- zejdź, na chlebie siedzisz,

- nie siedze,

- nooo na chlebie siedzisz, złaź z**bie!

- no na pewno nie na chlebie!!

Czy ktoś zjadł te tosty ????

 

Dzięki PGR'owi :twisted: całe 0,7 zielonego musiałem nalewać przez małą dziurkę przy denku - dobrze że cała butelczyna nie pękła 8) dzięki odpowiedniemu odkręcaniu nakrętki można było regulować szybkość nalewania :P

 

Co do palenia lacza to pamiętam jak zbyhu rowerem dawał :) tylko że "palił" mu tylko co drugi gar i jakoś nie bardzo szło :P

 

Pozdrówka również dla policmajstra z drogówki na wylocie z Gliwic (Pipcyk znasz tą stację BP - wiesz o co chodzi) - dobrze że nas nie zatrzymał, wziął się tylko pod boki i półgębkiem uśmiechał.

 

To na razie tyle. Tym razem zdjęć zrobiłem niewiele, jakoś natchnienia nie miałem :P ale dzięki temu będę na wielu innych 8)

 

Spaaaaaać , dobrze że dziś w pracy spokój 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to za szmatę robiły łóżka - zakrywaliście nimi 'pawie' :mrgreen: tylko jak je mocowaliście do ścian to nie mam pojęcia ;) wczoraj jeszcze broda opowiadał jak rano zaczęliście kanonadę z otworów dupuszczających to było aż gęsto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte i Amazonka skleroze macie??

A kto was z molo do wody wrzucal :mrgreen:

:? wiesz że mi dopiero teraz przypomniałes' date=' ale jazda... normalnie strachu sie wtedy najadłam :) ;)

 

Jak pisalem sa flmiki jak KRasnal Cotlet Astarte i inni pala gume and inne hardcore ale to juz na ftp w duzo lepszej jakosci ;)

No już się nie mogę doczekac zobaczyc mojego dziadowskiego Heidenaya jak sie zakopuje 8) w ziemi i nie tylko...

 

ps. pacyfikacja sasiedniego domku była dobra :twisted: Amazonka czemu nas z tamatąd wyrzucili :?: :?: DO PIEKŁA :oops: :) :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz że mi dopiero teraz przypomniałes' date=' ale jazda... normalnie strachu sie wtedy najadłam :) ;)[/quote']

Ty niechcesz aby Ci wiecej przypominac ;) wierz mi ze niechcesz :)

... DOOOOO PIEKŁAAAAAAAAAAA :!: :!: :!: :!: :twisted:

 

ps. pacyfikacja sasiedniego domku była dobra :twisted: Amazonka czemu nas z tamatąd wyrzucili :?: :?: DO PIEKŁA :oops: :) :twisted:

pzdr @starte

 

BO podrywałyscie ich mezczyzn i jak na jednym jest filmiku : "idzcie sobie nasze dziewczyny chca abyscie sobie poszly" ( a w tle ) DO PIEKŁAAAAAAAAAAA :!: :!: :!: :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. pacyfikacja sasiedniego domku była dobra :twisted: Amazonka czemu nas z tamatąd wyrzucili :?: :?: DO PIEKŁA :oops: :) :twisted:

pzdr @starte

 

Astarte' date=' ja to nie rozumię jak ktoś mógł wyrzucić takie dwa kochane aniołki jak my ;) :lol:

 

BO podrywałyscie ich mezczyzn i jak na jednym jest filmiku : "idzcie sobie nasze dziewczyny chca abyscie sobie poszly" ( a w tle ) DO PIEKŁAAAAAAAAAAA :!: :!: :!: :!: :twisted:

 

Tak było :lol:

Ale na długo się nas nie pozbyli i tak tam wróciłyśmy :twisted: ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...