Skocz do zawartości

Rybnik Party - Kotwica spacyfikowana!!


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piekny moment to było nasze rozstanie. nie, żebym sie cieszył, ze was zostawiam. :lol:

 

Stanelismy w 3 motorki na skrzyżowaniu, pogadaliśmy i każdy pojechał w swoją stronę . Piekna scena, szkoda, że nie było przy tym kamery!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko! Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :D Zbychu tylko nie szalej za bardzo bo Ci znów się zpzuje :D Astarte jak tam klamka?Słyszałam,że bylaś tak zła :twisted: :P że ją połamałaś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Astarte jak tam klamka?Słyszałam,że bylaś tak zła  :twisted: :D że ją połamałaś :P

Widzę, że wieści szybko się rozchodzą ;)

Moto szlifowało przez 20 metrów i się nie złamała, a jak na parkingu moto mi się gibło to nie wytrzymała - i znajdź tu logikę :twisted: (chyba kupię sobie zapasową coby z nią jeździć, bo musiałam pchać tą padakę 500 m do domu :lol: ... tylko nie mówcie że można było jechać bez sprzęgła, bo po drodze miałam 3 dupne skrzyżowania i parę torów tramwajowych ;) :P )

 

ps. muszę się pochwalić, że sama ją podniosłam (bak pełniutki 8) ), ma się tą krzepę :twisted: - ta przyjemność kosztowała mnie 16 zł :D

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cotlet pało - gadaj co z tą CeBeką padaką się dzieje - da się to jeszcze zreanimować??? Czy już oglądzasz się za nowym silnikiem??? Cool

 

Da sie Krasnalku :lol: Pipcyk sprawdzil silnik i okazalo sie ze zatarla sie panewka korbowodowa lewego cylindra, poszedl tez korbowod - przegrzal sie i widoczne juz byly przebarwienia... No a skoro z panewki zostaly tylko wiorki to wal tez nie bedzie w najlepszym stanie... :D Ale na szczescie dla mnie znalazl sie gosc ktory sprzedaje CB'ke na czesci i ma dla mnie wal z korbowodami za przyzwoita cene 8) Pipcyk sie do niego wybiera i wszystko obada - jesli bedzie wporzo to bieremy i wkladamy do Hondzi :mrgreen: A stary wal to se nad lozkiem powiesze na przestroge i bede dzieciom pokazywal jak juz beda mialy swoje moto coby nigdy gumy na zimno nie palily :P

 

Jeszcze raz wielki szacun dla wszystkich ktorzy mi pomogli na autostradzie i dla tych ktorzy dalej pomagaja :D

 

Bez was bym nic nie zrobil!!

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...