Skocz do zawartości

Wypadek (video)


nowak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra ;)

Przygnębiający widok, trochę odechciewa się szybszej jazdy.

Ale wydaje mi się że po zobaczeniu czegoś takiego mimo wszystko trzeba wsiąść na moto i pojeździć trochę, by się nie dać zastraszyć. Przecież dobrze wiecie, że to co ma się stać tylko w niewielkiej części zależy od nas.

 

Strzeżonego Pan Bóg strzeże, więc uważajmy wszyscy nawzajem na siebie i czasem nie kuśmy losu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kiepsko to wygladało, nie lubię takich filmów oglądać bo odechciewa się jeżdzić. Ja raczej wolno nie jeżdzę więc tym bardziej :? Mojej młodej raczej tego nie pokażę bo ona na sam widok kropelki krwi mi mdleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8O ;)

R.I.P. dla motocyklisty - oby pasażer w samochodzie przezył. Nie wyglądało to zbyt ciekawie i jak już wcześniej wspominaliście zastanawia tak długi czas oczekiwania na jakiekolwiek słuzby.

IMHO gościu na R1 powinien kalkulować wszytkie możliwości. Jeśli się tak zapier...la to się ryzykuje. Gościu z tego Audi nie potrafił realnie ocenić odległości i prędkości - czy mozna mu sie dziwić. Każdy z Was sam sobie odpowie na to pytanie.

Prawie każdy z nas miał wątpliwą przyjemność spotkania się z samochodem wymuszającym pierwszeństwo przejazdu - lub też nagle włączającym sie do ruchu (np. cuda polskiej motoryzacji Fiaty 126p). W przypadku dzwona - bawi się w to prokurator, sekcja techniczna KRD i Pan biegły - który wydaje wyrok co do prędkości jaką jechał motocykl. Niestety zwykle motocykl jedzie szybciej niż pozwalaja na to przepisy.

Pokusa odkręcenia - zawsze gdzieś się czai. Sam nie raz sobie mówię - ok teraz spokojnie bez zapierd.....a - a później....... wszystko wraca do normy.

Cholernie ciężko oprzeć sie pokusie mocy szybkości jaką daje motocykl. Wielu z Nas na tym forum jeździ na motocyklach które swoje mozliwości doskonale ukazują na torze. I chyba to jest odpowiednie miejsce żeby odkręcić i zobaczyc na co Nas i motocykl stać Na drodze publicznej jest niebezpiecznie zbyt niebezpiecznie.

Bardzo bym chciał aby wzorem forów zagranicznych zorganizować ( wynająć) wypad na tor i uczyć się, szkolić, doskonalić technikę. Może kiedyś się uda, może.....

P.S.

Spotykajmy się w tym samym gronie na początku następnych sezonów - tego sobie i Wam wszystkim życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles musial przeleciec nad autem, dziwi mnie brak jakiegokolwiek dzialania w kierunku pierwszej pomocy (ZEBY CHOCIAZ SPRAWDZILI CZY ZYJE). Wsumie nie powinno byc zle skoro w jednym kawalku gosc, ale spadniecie buta swiadczy o wielkim przeciazeniu, po sinej twarzy wnioskuje ze zatrzymalo sie krazenie, ale kurna gdzie masaz serca i sztuczne oddychanie ?? po miejscu przywalenia widac ze audi wymusilo pierszenstwo. jezyk wydaje mi sie rumunski. A kierowcy z audi niezaluje, szkoda tylko ze motocykl nie przywalil centralnie w dzwi kierowcy.

 

Przypomniala mi sie anegdota z gosciem ktory ubral kurtke tylem do przodu bo zimno bylo, mial wypadek i mu kark skrecili bo mysleli ze mu sie glowa odwrocila. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniala mi sie anegdota z gosciem ktory ubral kurtke tylem do przodu bo zimno bylo' date=' mial wypadek i mu kark skrecili bo mysleli ze mu sie glowa odwrocila. :/[/quote']

 

 

to brzmi jak jakas parodia..az niemozliwe..

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

tak strasznego filmu z udzialem motocykla jeszcze chyba nie widzialem..masakra...ten motocyklista podczas calego filmu w ogole nie zmienil pozycji...jest caly siny...ech :buttrock:

 

zauwazyliscie ze zawsze podczas wypadku ofiara gubi buty? tutaj tez lezy tylko w jednym bucie..:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniala mi sie anegdota z gosciem ktory ubral kurtke tylem do przodu bo zimno bylo' date=' mial wypadek i mu kark skrecili bo mysleli ze mu sie glowa odwrocila. :/[/quote']

 

 

to brzmi jak jakas parodia..az niemozliwe..

 

 

Takie anegdoty sa odkad tylko powstaly motocykle... :buttrock: tak samo jak z yety czy ufo :) spytaj sie jakiegos starszego motocyklisty tak po 40stce albo starszych :flesje: penie w wieku kilkunastu lat tez o tym slyszeli... ;)

 

+++

 

Film hmm - nie zaskakuje skutkami wypadku... ale wiadomo :/ szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film dobry, może komuś otworzy oczy i zmieni coś w główce. Byłem świadkiem kilku takich sytuacji i zrobiły one na mnie nieco większe wrażenie. Sądzę, iż lepiej zobaczyć taki film na ekranie niż w nim grać. Pozdrawiam, babcia saszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...