Skocz do zawartości

FANI HONDY VFR 800 ( Honda VFR800 )


Rekomendowane odpowiedzi

Podcisnienie dostaniesz po obydwuch stronach pod puszka z filtrem powietrza,

ach co bede duzo gadal, zdjecie mowi wiecej niz 1000 slow :banghead:

 

 

Unterdruckschl%e4uche%20VFR%20800.JPG

 

 

Jakby jeszcze cos bylo niejasne to pytaj.

 

Acha, obojetnie ktory wezyk wezmiesz, ale nie mozesz go "otwarty" pozostawic , wiec najlepiej przeciac i wstawic majy trojnik (od akwarum)

i wezyk z podcisnieniem spowrotem do filtra powietrza, a z trojnika do Scottoiler.

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po podłączeniu urządzenia nie trzeba jeszcze przeregulować motocykla?

 

Nie.

VFR jest na wtrysku, i wszystko reguluje za pomoca sondy Lambda.

Zreszta jak podlaczysz Scottoiler pod podcisnienie to nie zmieniasz niczego w kofiguracji, wiec nie musi byc nic regulowane (nawet gdyby to byl gaznik)

 

Mam nadzieje ze moje zdjecie Ci pomoglo/pomoze w instalacji Scottoiler ?

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamontowany Scottoiler w fireblade, i nie jestem z niego szczególnie zadowolony. Łańcuch wygląda na wilgotny, czysty i dobrze nasmarowany, a w rzeczywistości tak nie jest. Ostatnio odnotowałem nieprzyjemne stukanie w okolicy lewego podnóżna, wystraszyłem się, ale zorientowałem się, że to łańcuch. w dwuch miejscach 3 ogniwa praktycznie się nie ruszały. Otórz końcowa dysz Scottoiler-a "zakrapla" tylko jedną stronę łańcucha, i niby olej się rozchodzi na cały łańcuch, ale nie do końca tak jak powinien. Dopiero po urzyciu starego poczciwego chainwax-u castrola, wszystko wróciło do normy. Poza tym Scottoiler zaleca dwa rodzaje oleju do smarowania, jeden na chłodniejsze dni, a drugi na lato. Ten pierwszy ma zakres chyba od 15-25 stopni, a letni od 25 w góre. Ten pierwszy jednak zimą jest strasznie gęsty (już teraz nie działa jak trzeba), a ten letni jest rzadki, jak woda i okropnie brudzi...

Mi do gustu nie przypadł, ale co kto lubi.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie jestem fanem Scottoiler, sa lepsze systemy.

Teraz zima bede montowal system McCoi.

Zaleta jest ze ma on pompe i jest obojetne jaki gesty olej jest - dozowanie jest zawsze takie same.

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też nie mam dobrego zdania o Scottoiler dlatego też używam starej dobrej metody a mianowicie smaruje łańcuch pędzelkiem i olejem, moż jest przy tym trochę więcej roboty ale to jest jedyny minus. Do plusów można zaliczyć długowieczności zestawu napędowego, znajomy na jednym zestawie w VFR zrobił już 50tyś i jeszcze jeździ. :) :)

 

seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam :)

 

 

Chciałem wszystkicj fanów motocykli z serii VFR zaprosić na VFR Fan Club Poland. Strona www jeszcze młoda ale rośnie jak na drożdzach, powoli uzupełniam materiały (takze zdjecia i opisy uzytkownikow VFR z całej Polski). Znajdziecie tam także VFR-Forum które trzeba troche rozruszać ;) Także wszystkich chętnych do obejrzenia/pisania/działania zapraszam, wszelkie pytania dawac tutaj albo najlepiej na [email protected].

 

Oto adresy:

 

Strona:

http://www.vfr-fcp.up.pl

 

Forum:

http://www.vfr-forum.up.pl

 

(na forum można wejść także ze strony)

 

Zapraszam serdecznie i

Pozdrawiam UxY ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona dopiero raczkuje dlatego nie ma co byc sceptycznym. jak rozwinie skrzydla to mysle ze bedzie to kawal dobrej roboty, ale na to trzeba czasu (nie od razu Krakow zbudowano). wszystko zalezy od Ciebie

 

- musisz poprawic bledy ortograficzne - to rzecz ktora nie ma prawa miec miejsca tymbardziej na poczatku dzialalnosci strony [zniecheca ludzi]

 

- proponuje aby zdjecia otwieraly sie w nowej stronie

 

- menu po lewej stronie jest troche nieczytelene - proponuje odzielic kazdy link przerwa i tak to rozplanowac aby tekst odnosnika zmiescil sie w jednej linii

 

Pozdrawiam i zycze powodzenia

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...