Skocz do zawartości

film - OEM Team Pila


Rekomendowane odpowiedzi

czytam i powiem wam ze moj kumpel zabil raz psa jak jechal na motorze

:cry: :cry: :cry:

Szkoda psa, no ale co zrobic skoro wylecial pod kola? Kumpel mial podobno sytuacje. Najpierw przelecial przez droge kocur, to troche wyhamowal, potem dal gazu a tu pies za nim prostu pod kola. Podobno zostaly na nim tylko slady kostki :roll: .

 

Wazzabi a jak z filmem? Nacisnales juz UPLOAD?;)

 

Upload wcisniety , filmy sie laduja na server , znam juz nawet link ale nie moge go umiescic niech zrobi to rezyser filmu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam juz nawet link ale nie moge go umiescic niech zrobi to rezyser filmu

Rezyser stracil wlasnie 2 widzow (lecimy jutro z Plochem na 5-cio dniowke- wycieczke klasowa ;) ), takze nastepnym razem niech sie bardziej stara ;) . Teraz ostatnia okazja do dania linku. Przemek: Masz okazje sie wykazac ;) . Dzis bym zapuscil filmiki a jutro z rana bym obejrzal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taki kolo  co jak jezdziłem na komarku mnie zaczepil że mu dzieci rozjade  (nie przekraczalem 20 km/h) a on siedzial przed domem a dzieci po ulicy biegaly

Ja wczoraj mialem to samo. Koleś do mnie cos spał to mu grzecznie odpowiedzałem że ulica jest do jeżdzenia a nie ma słuzyć dla dzieci jako plac zabaw i co to za ojcec co na ulice dzieci wypuszcza bez opieki, Jka chcę se pochodzić po jezdni to na pasy zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulica jest do jeżdzenia a nie ma słuzyć dla dzieci jako plac zabaw

Uwazaj tylko czy tam nie ma u was takiego pieknego znaku o kolorze niebieskim a ksztalcie prostokatnym, na ktorym sa narysowane bawiace sie dziec. W takim przypadku pociechy tego pana maja pierwszenstwo przed autkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaje link, tylko jedna sprawa dopiero sa 3 pierwsze czesci na servie wiec lepiej nie sciagac 4 bo bedzie skopana, patrzcie na rozmiar plikow, jak bedzie juz zapoczatkowanie 5 to mozecie scigac 4, a jak bedzie zapocztkowanie 6 to mzoecie sciagac 5, 6 sciagajcie jak bedize miala 10mb

 

 

http://shell.infomark.com.pl/~solo/shuriken/oem/

 

 

milej zabawy zycze

 

 

PS

sorry ale wczoraj nie zdazylem wiec dzisiaj dokanczam do 12:00 powinno wszystko byc na servie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k-lite codec pack sciagnij wersje standard i powinno wszystko chodzic

z mirrorami kiepsko jak narazie bo serverow innych nie ma

szukam i prosze o jakies bo na tych darmowych to zonk, wczoraj znalazlem 150mb 3gb transferu miesiecznego a tu max rozmiar pliku 500kb, a tak to wszedzie servery o pojemnosc 50mb 30mb 15mb

skusze sie moze na dwie 50 i bedize po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

portal: o2.pl

login: test_test

haslo: moto4um

 

Ja wlasnie wysylam tam zrarowana czesc1. Jezeli ktos ma nastepne to niech sle. Pamietajcie, ze list nie moze miec wiecej niz 10mb. Tylko nie usuncie przez przypadek tych plikow :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...