Skocz do zawartości

Gazeta motorowerowa


rozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde no krew mnie zalewa gdy dowiaduje się że powstają gazety typu "Świat Skuterów" (bez obrazy) a nie ma gazety zwązanej z motorowerami. A jestem pewien że znalazła by uznanie i by się sprzedawała.

Pomyślcie sobie że kupujecie gazete a w środku opisy motorwerów ( od komarów do derbi gpr ) materiały dotyczące tuningu, plakaty 8)

Pomyślcie o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mimo ze jestem jeszcze motorowerzysta to bym chyba raczej nie chciał takiego czasopisma

zastanówcie sie co by tam miało być skoro wszystko jest w sm i motocyklu

no chyba zeby wydawali np raz na kwartał to przynajmnie j mieli by o czym pisać

 

pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale chyba nie czytasz uważnie "Swiata" bo jeśli coś w nim jest związane z motorowerami to tylko od czasu do czasu opisy skuterów ( chyba że coś w ostatnich numerach się zmieniło bo nie kupuje, gdyż zbieram na motor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze powinna byc jakas gazetka o motorowerach. Skuterow nie lubie i jak pierwszy raz uslyszalem ze bedzie gazeta "Swiat Skuterow" to troche szkoda mi sie zrobilo ze wszystko idzie w idzie w strone skuterow. W Swiecie Motocykli jezeli sa opisy jakis motorowerow to sa to prawie zawsze skutery :) Czekam na jakas gazetke o motorowerach zeby byly opisy (tak jak powiedzial Rozek) od Komarow do Derbi GPR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześ!

pisząc 2 poprzednie posty w tym temacie zpodziewałem sie ze wszystcy(wiekszość) pedziecie mieli zdanie zupełnie inne od mojego.

 

A dlaczego miało by nie mieć tematów? A simsony są jak najbardziej wporzo 8)

 

zastanówcie sie

co mogłoby sie znajdowć w takim czasopiśmie?

1 aktualności, premiery

nie sądze aby było tu o czym pisać. Nowe motorowery nie pojawiają sie na rynku z taką częstotliwością jak motocykle

2 historia motorowerów - tu znalazło by sie troche tematów np. o dawnych konstukcjach itp.

3 mechanika motorowerowa

w świecie motocykli tomasz sałek pisze regularnie artykuły o naprawach/tuningu zarówno motorowerów jak i motocykli. Przydało by sie jednak coś bardziej kąkretnego, dotyczącego małych silników najlepiej na konkretnych przykładach.

Nie wiem jak sprawa sie prezętuje w świecie skuterów bo jeszcze ani jednego numeru nie kupiłem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...