Skocz do zawartości

moto bez migaczy - przejdzie przez przeglad?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za jakis czas planuje sprawic sobie mojego pierwszego stalowego rumaka :D Namierzylem juz pewna maszyne ktora mi sie podoba ale mam pewne watpliwosci... motorek wedlug sprzedawcy jest zarejestrowany i dopuszczony do ruchu jednoczesnie nie posiada kierunkowskazow... na pytanie jak przez przeglad przejdzie motocykl bez migaczy sprzedajacy odpowiedzial - "Przegląd przechodzi bez problemów. Jak pojazd nie ma migaczy i jest dopuszczony do ruchu to przegląd przechodzi na tej samej zasadzie. "

Ma to byc moj pierwszy motocykl i nie chcialbym zeby na przegladzie rejestracyjnym wyszedl jakis zonk :roll:

 

Dodam ze tym motocyklem jest polwyczynowe enduro hondy z poczatku lat 90.

 

Co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc :) ten motorek juz nieaktualny wiec koniec dylematow z nim zwiazanych.

 

mam teraz na oku suzuki dr350s :) i tu znowu jakis feler :) a mianowiceie moto ma nieorginalny klosz(kawalek przezroczystego pleksi) na lampie. oryginalny ma odpowiednia budowe/fakture ktora powoduje ze wiazka swiatla ma odpowiednie rozproszenie itd. a z tym z kawalkiem przezroczystego pleksi lampa w tej chwili swieci jak latarka ;) przez co moze przeszkadzac innym uzytkownikom drog :? czy na przegladzie beda jakies problemy z tego powodu?

czy przy kupnie moto targowac sie z gosciem zeby spuscil troszke z ceny z powodu tego klosza ktory najprawdopodobniej trzeba bedzie dokupic.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile motocykl bez kierunkowskazów który został dopuszczony do ruchu bez nich przejdzie przegląd (chociaż myslę że w latach 90tych nie dostałby homologacji bez kierunków) to z takim kloszem nie ma szans

no chyba że diagnosta po prostu niezauważy tego feleru

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przegląd przejdzie bo raczej daignostom się nie chce sprawdzać takich szczegółów. Oni wolą się zapytać ile ma moto poweru lub ile pójdzie. Tylko pytanie czy tobie się będzie dobrze jeżdzić w nocy?? Jeżeli będziesz musiał ją wymienić to taka lampa mało nie kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie przejdzie przez przeglad - no chyba ze masz jaks uklad z przegladaczem.

Bylem na przegladzie pare dni temu - pierwsza rzecz jaka gosc zrobil to sprawdzil przednie swiatlo.

Po prawdzie to byla ostatnia rzecz jaka zrobil bo dawalo po suficie a w moim boskim, przerabianym przednim zawieszeniu nie ma regulacji swiatla - no i przegladu nie mam dopoki nie przerobie lampy.

 

Jak diagnosta zobaczy pleksi w rzedniej lampie to gwarantuje ze zejdzie ze smiechu...a wtedy masz szanse...znajdz pieczatke i sam sobie przeglad podbij :lol:

 

Nie ma mocy - musisz kupic oryginalny klosz.

 

Pozdro

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cen nie znam ale pewnie mozna kupic sam wklad czyli szybe + lustro - przynajmniej tak jest u mnie.

W Motocyklu i Swiecie Motocykli oglasza sie pare firm od czesci, podzwon, moze beda wiedziec.

 

Jest to na pewno powod do zbicia ceny, kazdy policjant po blizszych ogledzinach zabierze ci dowod rejestracyjny.

 

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...