Skocz do zawartości

Virago 535 vs Shadow 600


Preedom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do sprzętów

to w mej wsi małej bo małej

są osoby mające Intruza, szadołkę, virażkę ale 750, no i kawki także, znajdzie się HD i V-maxi jescze wiele innych - no wieś moto stoi , czopy crossy i ścigi.

 

Wszystcy się znamy więc wiemy kiedy i kto co naprawia- kiedy i z jakich powodów miałÂ gleby. Kaxdy jechał sprzętem każdego.

 

I zawsze nikt nigdy by nie zamienił swojej maszyny- bo ona jest najlepsza.

 

Jedyna spostrzeżenie to że nikt nie ma virki 535 - ale za to są one tanie.

Więc polecam szadoła

 

A kwestia - kardan - łańcuch to tylko sprawa oporządzania sprzętu z łańcuchem jest więcej zachodu - ja mam łańcuch więc wiem ile więcej czasu potrzebują na czyszczenie i smarowanie niż koledzy z kardanami.

 

Pozdrawiam

Klaus na Łosiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja na Twoim miejscu wziąłbym Shadowe 600 kub jak tu juz padło Intruza 800. Co do Virago - duży plus to napęd wałem kardana. Osobiście nie podoba mi się styl tego motocykla - ale o gustach się nie dyskutuje. Co do hondy to na pewno ma większego kopa i wg mnie ładniejszą sylwetkę. Wadą jest łańcuch ale jak się nie tępi motocykla to i on swoje wytrzyma.

Pozdrawiam

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Ja ma Virago 535 ale zastanawialem sie nad Intruderem niestety zabraklo kaski bo byl o jakies 5 tys drozszy:(. Ale Virago tez mozna pojezdzic ja jestem zadowolony (narazie) Mialem okazje jezdzic Intruderem i vt 600 bo moj kumpel posiada taka Honde nawet calkiem calkiem to sie buja ale moim zdaniem intruder jest ladniejszy i chyba troche bardziej zrywny.

Mysle ze co bys nie wybral to bedziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, tylko DzikoExtrem napisal

Mialem okazje jezdzic Intruderem i vt 600 bo moj kumpel posiada taka Honde nawet calkiem calkiem to sie buja ale moim zdaniem intruder jest ladniejszy i chyba troche bardziej zrywny.

I jestem ciekawy czy bardziej zrywny od shadow jest intruder 600 czy 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbyś Intruza to zdecydowanie 800 a nie 600. Powód jest jeden - 800 jest bardziej popularna przez co dostęp do części zamiennych zdecydowanie łatwiejszy. No i pojemność skokowa - im więcej tym lepiej. :)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...