Skocz do zawartości

Wektor 150


McDriver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw rzuć okiem na temat o Panon Prince. Jak szukałem motocykla to próbowałem się właśnie z Princem i nie byłem zadowolony. Co ciekawe dealerzy Princa wcześniej mieli Vektora i twierdzili, zo to straszne g... Prince ponoć znacznie lepszy. Jak mówię nie jechałem, ale opinie były zgodne w trzech miejscach. U Plichty w Gdyni mieli Vektora przez jeden sozon w ofercie i wycofali się "w te pędy".

W firmie Karter "zachwalali", ze silnik powoduje wibracje, które rozkręcają wszyskie śruby po tysiącu kilometrów. Pogadaj z nimi, bo są kontaktowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo! Mam pytanie, co sadzicie o motorze Motobi Wektor 150. Moze ktos go ma to niech powie jak sie nim jezdzi i czy sie nie psuje. Czekam na opinie...

 

P.S. Nie znalazlem podobnego tematu na forum wiec pisze nowego topic'a.

 

Z tego co słyszałem to lepiej kupić SHLke niż to coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich fanów cruiser/chopper!:cool:

Odświeżam temat bo również mam kilka pytań odnośnie Wektor'a 150 rocznik 2003:rolleyes:

1.To jest na podzespołach Hondy,tak?

2.Interesowały by mnie jakieś dane techniczne.

3.Czy to moto jest w jakis sposób blokowane?

4.Mam 183cm wzrostu, czy to nie za dużo?czy to moto bedzie dla mnie wygodne?

5.Jak dbać o taki moto, czy eksploatacja takiego rumaka bardzo różni się od Enduro/Cross??

6.Czy części są ogólnie dostępne(rozumiem,ze części hondy, tak?)?

7.W tym jest łańcuch czy pasek?

8.Jakie sprzęglo?

 

Co do odkręcania się śróbek to spoxxx...będe sprawdzał co kilka km:P

Napiszcie cos o tym moto bo nie wiem czy brać, czy nie.. ;)

 

EDIT:Aha..interesuje mnie nagranie pracy tego silnika bądź jakiś film/krótkie nagranie jak sie to spisuje..byłbym wdzięczny za link bądź podesłanie na maila ([email protected])

 

pozdrawiam ;)

Edytowane przez ptasiorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz później sprzedać to kup używanego, wtedy prawie nic nie stracisz. Dwu, trzy latka z małym przebiegiem spokojnie kupisz. Co do części to dobrze mieć znajomości w konkretnym serwisie, bo w motoryzacyjnem nic nie kupisz do tego.

Awaryjność jest taka jak ci się trafi, jedne chodzą i nic się nie dzieje a na inne ludzie narzekają.

Poszukaj na Allegro tam jest troche ofert.

 

 

Zobacz jeszcze na http://www.ocieska.forall.pl/forum/

 

a i jeszcze jedno Wektor 150 to, to samo co Jinlun150, Kingroad150 i FYM 150, między nimi są tylko niewielkie różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O witaj Luca - z tego co widze to temat chinczyków jest calkiem nie zle rozbudowany na forum :evil: to fajnie bo jestem ciekawy opinii róznych ludzi na ten temat - te motorki calkiem fajnie wygladaja no i atutem jest zdecydowanie cena - zeby jeszcze tak bylo z jakoscia... :( to by bylo SUPER!!! POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pracuje w serwisie chińskich motocykli, więc moge co nieco o nich powiedziec. Jeżeli chodzi o silnik wektora to prawdą jest to, że jest na licencji Hondy, ale samo wykonanie i jakośc części użytch do jego produkcji jest bardzo niska. Siadają łożyska, simery itp. Ta sama sytuacja jest z resztą motocykla. Niedawno robiłem przegląd Wektora z przebiegiem 1300 km i na kierownicy, lampie i gmolach były już ślady rdzy :icon_razz: Osobiście nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...