Skocz do zawartości

kurtka ret bike czy roleff??


Rekomendowane odpowiedzi

witam.

ja posiadam kurtkę Retsport ale dopiero od lutego i nie miałem możliwości sprawdzenia jej w cieple dni jedynie to co było czyli 19 stopni. jezdzilem w podkoszulku i polarze i na to kurtka wraz z podpinką i było za cieplo bo podkoszulek mokry. Ale myślę ze w samym podkoszulku bez podpinki nie będzie aż tak źle. Zobaczymy

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj reta w sklepie - przymierzysz, dopasujesz, nie bedzie pasowalo - nie kupisz. Retbike jest niezly jakosciowo jak na polski produkt - ja caly poprzedni sezon przelecialem na dlugiej kurtce i jest do dzisiaj OK, w cieple dni bez podpinki i T-shirt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja kupiłem sobie w zime cały komplet RetBikea-długa kurtka i spodnie. Narazie z własnych doświadczeń nie wiem jak sie jeździ latem, ale jak dotąd jeździłem przy -1 C w styczniu i musze przyznać że zimno nie było :]. Narazie jeszcze jeżdze z podpinką, w podkuszulce i jest w sam raz. Kurtka dobrze wykonana, jadynie małe mankamenty - np. dziura w kieszeni, którą już "cerowałem" no i rzepy które przyczepiają się do kurtki "nie tam gdzie trzeba" i mechacą troche materiał. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolony :]. A jeżeli chodzi o rozmiary, to jak nie znajdziesz na siebie to uszyją Ci na miarę za tą sama cene :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Polecam ciuchy z Ret Bike'a i nie tylko dla tego, że sam takie mam (zestaw Retsport), ale bardzo dobra relacja jakości i funkcjonalności do ceny. Podpinki w kurtce i spodniach wypinane. Kurtka ze wzmocnieniami i protektorami, klejone szwy. Przewidzieli wywietrzniki regulowane zamkiem suwakowym i w praktyce to działa. A pod spód wystarczy zwykły t-shirt.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...