Skocz do zawartości

Organizuje wyprawe Litwa-łotwa-Estonia-Finlandia-Rosja-TANIO


SajGoN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No napalem sie na ten wyjazd. Tylko powiem, ze ja lubie, żeby cały dzień składał sie ze zwiedzania i jazdy do zwiedzanych obiektów, zadnego lezenia na plazy, kilkugodzinnych postojów na jedzenie...Jezeli tak miałaby wygladac ta trasa to....jak nic nie wypali to chetnie bym sie wybrał.

 

Baaaaa ! ! ! !

W tej kwestii jestesmy "tacy sami..." Ja tez nie lubie tracenia czasu na cos co moge zrobic bedac w innym miejscu tak jak np: opalanie sie czy łowienie ryb. potrafie wstac o 6 rano tylko po to by jak najwiecej zwiedzic uwieczniajac wszystko na karcie pamieci cyfrówki i tasmie wideo. Potrafie sie katowac cały dzien ale i tak pozniej nie bede załowal. Wazne sa wspomnienia.

 

Bez obawy nie bede wprowadzał reżimu ale pożądek musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy inni tez uwazaja' date='ze nawierzchnia bedzie dostepna dla scigacza? Kocie lby i wyrwy w asfalcie jak w niektorych miejscach po zimie dyskwalifikuja mnie z podrozy...[/quote']

Spoko nie przejmuj się, kraje nadbałtyckie zwiedziłem dwa lata temu i drogi tam są z reguły lepsze niż u nas - najgorszy odcinek będziesz miał na dojazd do Litwy.

Był z nami kumpel na GSXF600 i nie narzekał (no może na zbyt wolne tempo czasami 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

Baaaaa ! ! ! !

W tej kwestii jestesmy "tacy sami..." Ja tez nie lubie tracenia czasu na cos co moge zrobic bedac w innym miejscu tak jak np: opalanie sie czy łowienie ryb. potrafie wstac o 6 rano tylko po to by jak najwiecej zwiedzic uwieczniajac wszystko na karcie pamieci cyfrówki i tasmie wideo. Potrafie sie katowac cały dzien ale i tak pozniej nie bede załowal. Wazne sa wspomnienia.

 

Bez obawy nie bede wprowadzał reżimu ale pożądek musi być.

I to jest to-czasem głodny' date=' zmeczony, brudny, ale szczesliwy bo zwiedzil i zobaczył duzo.[/b'] To mi sie podoba!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...

Widze ze juz suzuki123 jest na liscie

BULLSON FOREVER zapalony turysta tez

mirek-b12 da sie namowic

KiceRi wojtalski tez pewnie pojada, wiec co ??? Mamy ok. 8 osób na 6 moto ???

 

No to tylko musimy dogadac szczegóły i w droge !!!! ;-)

 

Oprócz tego ze jestem marzycielem (co widac nizej jaki finalny moto chce miec), to tez jestem realista. Wiem ze lista nawet twardych osob chetnych na wyjazd blizej terminu bedzie sie skracac. Prosze Was o wypowiedzenie sie w ilu procentach jestescie nastawieni na wyjazd. Za liczbe 100% przyjmijmy mnie.

 

Dzieki z gory za odpowiedzi i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na chwile obecna 60% co znaczy,ze w istotny sposob ta liczba moze wzrosnac. dla mnie wazny jest jeszcze termin - ile dni urlopu bede musial wziac, kiedy wyjazd? czy poczatek lipca tak, jak bylo wczesniej - czy moze wczesniej, albo pod koniec sierpnia?

 

budzet wyjazdu mnie nie odstrasza, tyle kasy moge miec.

 

czy powinienem zmienic tlumik na cywilny? ten bas ktory mam przy predkosciach przewidywanych do 140km/h nie bedzie zbyt glosny.

 

jak u pozostalych z procentami? Pewnie sa jeszcze jacys nieujawnieni obserwatodzy tematu.

 

Ujawniac sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepi chyba będziemy musieli sobie Transalpy popodpisywać żeby się nie mylić :D

 

A tak poważnie to ja jeszcze nic nie mogę powiedzieć (procentowo), ponieważ jeszcze nam nie wyznaczyli terminów obron, a od tego wszystko zależy :D Jak tylko się czegoś konkretnego dowiem, to będę informował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 strzala,

 

Czy inni tez uwazaja,ze nawierzchnia bedzie dostepna dla scigacza?

 

Spoko - najgorszy odcinek to niestety dojazd do granicy z Litwa - potem juz miodzio. Na niektorych odcinkach (w szczegolnosci obwodnica Rygi) przypomina standard polski. Poza tym jest malinowo.

 

 

czy powinienem zmienic tlumik na cywilny?

No stres - w Rebublikach i w Finlandii smigaja takie sprzety ze bebenki pekaja :lol:

 

 

Witam mozecie powiedziec cos wiecej ..... jakis blizszy termin... jak dlugo bedzie trwac wyprawa.??

 

Ano zerknij Miszczu tutaj :D www.sajgon.prv.pl/wyprawa

 

sajgon - postaraj sie dopiac to jeszcze w maju bo ja planuje wypadzik na Nordkapp a chcialbym wasze usmiechniete i zmeczone geby w porcie w Helsinkach zobaczyc :mrgreen:

 

Panie i Panowie - nie ma co myslec tylko na kon :!:

 

Pozdrawiam serdecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...