Skocz do zawartości

Kenny Bartman


Rekomendowane odpowiedzi

Ostanio na Extreme był program gdzie wypwoiadał sie własnie Kowboy o swoich wypadkach. Dokłanie nie pamietam bo tak średnio oglądałem ale było coś o złamanej szczęce i pokazali niezkonczonego backflipa gdzie nie zdołał sie całkowicie obkręcić i spadł prosto na ziemie jak był dokładnie dogóry nogami ( kołami) Ale i tak mistrzem wypadków jest Pastrana 22 złamane kości ponad 20 operacji kolan i zapsiany w histori medycyny jak 2 człowiek który po oderwaniu miednicy od kręgosłupa może chodzić. Ostanio tez sei walnoł tak że sie troszke potłukł. Podbił oko ( a niby maja najlepsze kaski ale nic nie daje 100% ochrony) i stracił przytomność. Na drugi dzień wystartował jescze w SM i FMX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po oderwaniu miednicy od kręgosłupa może chodzić.

A nie po wbiciu kregoslupa w miednice?? ;) Ja nie wiem jak Travis bedzie wygladal majac hmmm 50 lat hehe, przeciez nie bedzie sie mogl ruszyc. Te wszystkie zlamania wyjda w przyszlosci, ale czego sie nie robi dla tego sportu. Ogolnie Pastrana to mistrz :lol:. Jak ogladam extreme sports to po ewolucjach zazwyczaj poznaje ze to on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Bartmana to jak pamietam, krecil gdzies z kumplami tricki i o jakich hak zachaczyl i skora z calego czola mu zeszla, blizne ma prawie od jednego ucha do drugiego troche nad czolem, dokladnie nie wiem gdzie sobie to zrobil ale jak pamietam z EXTREME program zwiazany z nim to blizna pochodzi od HAKa o ktory zachaczyl przy glebie czy krecac trick

 

ostatnio na X-GAMES widzialem Pastrane z jego okiem, pusial ladnie przylozyc,

 

najbardziej mi sie podobalo bicie rekordu swiata w skoku na odleglosc w klasie 125, rekord wynosi 73m bodajze :( dlugo musi sie leciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ten pechowy skok pana z numerem 199 wyskoczyl dosc wysoko i zamiast spasc na zjazd z hopki spadl na podjazd :roll: . Co do Kenego to on ma blizne ktora idze od ust w strone ucha i cos z z zmebami . Kiedys wlasnie widzialem takiego pechowego backflipa jak wczesniej Strzałek opisał ale robil go Nate Adams spadl centralnie do gory nogami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bodajze nawet ten filmik, najpierw on spadl, a pozniej wygladalo jakby motor go przygniotl, mowili ze "pourywal" sobie kilka miesni, te spolszczenia, wiec chyba chodzilo o naderwanie miesni.

metzger ma fajne srebrne zeby :(

co do Adamsa to widzialem jak krecil ten trick, bylem pod wrazeniem, ale mi sie podobaja bardziej 360 z backflipem,

nie pamietam kto ale na Winter X-Games krecil wlasnie ten trick i w polowie stwierdzil ze mu sie nie uda i spadl, skutki: biodro zlamane bodajze w 4 miejscach, i spiaczka tygodniowa, a jak sie obudzil to od razu zapytal kiedy bedzie mogl znow jezdzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka filmikow zwiazanych z FREESTYLE

 

nacisnij prawy klawisz myszy na link i klinikj ZAPISZ ELEMENT DOCELOWY JAKO

 

backflip i powaznym wypadkiem (o ten filmik wam chodzilo?)

http://members.lycos.co.uk/kaminski666/fil...ipwithcrash.mpg

 

WODOWANIE :(

http://members.lycos.co.uk/kaminski666/fil...Creek_Wreck.wmv

 

Pastrana

http://members.lycos.co.uk/kaminski666/fil...ne_Pastrana.wmv

 

koles wbija sie w hope

http://members.lycos.co.uk/kaminski666/fil...ctice_Crash.wmv

 

jak chcecie fajne filmiki to zapraszam na strone www.uponone.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...