Skocz do zawartości

simsonem po lesie


cubix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio smigalem w lesie w dwa charty w tym ja z pasazerem... 40 kmh sciezka wezsza od charta ktora jechalem pierwszy raz :twisted: Nawet udalo mi sie wyskoczyc przy szybkim przejezdzie przez row :D Pozatym chartem fajnie sie idzie bokiem :twisted: a wszytsko w nocy ,charcik ma swietne oswietlenie i zawieszenie ,ani razu niedobilo 8) Hardkor byl niezly "ty zawsze tak jezdzisz?" "serio?" "ala" :(

 

Ogarem 200 sie tak niedalo ,zawiecha dobijala ,waziutkie opony i slaby silniczek... Zawieszalem sie na korzeniach na kolanku wydechowym :roll: A chart podwyzszony ,przelatuje nad wszytskim :twisted: A jak raz jechalem w lesie ja ogarem a kumpel jawka sukter za mna ,mi tylko przelecial korzen pod podnozkiem a jak kumpel grzmotnol blacha... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogar 200 to jest fajna maszyna:D, kiedys kumpel dal mi sie przejechac swoim. Ja bylem przyzwyczajony do RMki, jak wyskoczylem w powietrze to malo do jeziora nie wpadlem. Oglonie mowiac moto jest bardzo lekkie i zwrotne. Przydaloby sie mu troszke wiecej mocy np. silnik od simka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc. Ja tam sobie śmigam na jawce 50 mustang i nieżle sobie radzi ale silniczek trzeba wkręcać na dość wysokie obroty żeby dobrze szedł, no i to zawieszenie u mnie jest niskie i miękkie z tyłu ,a strasznie twarde z przodu co naprawde pozwala wyćwiczyć mięśnie rąk :( Ogulnie poza tym że złapałem lacia raz czy dwa to w terenie nie sprawiła mi większych problemów. :D

 

 

PoZdRaWiAm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś też śmigałem po szutrach wzdłuż rzeki. Fajowo sie jeździło, zrobiłem nawet kilka razy nawrotkę, a to były moje pierwsze jazdy na moto. Ale niema co ukrywać, Jawa 50 do terenu jest zdeka za niska ... no i jeszcze ten wysokoobrotowy silnik ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wcale nie uwazam ze jazda RMka jest fajniejsza od jazdy jawka

Co kto lubi. Ja bym wolał poszaleć po lesie rm-ką i poczuć moc nić rekreacyjnie sobie prykać i rozmyslać co zrobić żeby pykaćszybciej :]

jesli lubisz jechać z prędkością 45 po polnej drodze i to cie w 100% satysfakcjonyje to prosze bardzo jednak ja zdecydowanie wolałbym polatać bokami i poskakac rm-ką :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, żeby poszaleć Rmka to trzeba umieć to nie jest takie hop siup.

Jak ktoś ma dosiwadczenie tylko z 50 albo sprzętów typu mz czy wska to na crosowej secie nie wie co robic a moc go przeraża. Ile razy słysze dajcie mi exc 525 albo jakąs Cr 250 to bym poszalał - smiać mi sie z tego chce, bo w takich sprzętach nawet na lesnej w miare porstej drodze nie wykręcili by dobrze pierwszych 2 biegów, a co dopiero prawdziwa jazda. Bez treningu i doświadczenia nic sie nie zdziała. Dobra technika jazdy to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi. Ja bym wolał poszaleć po lesie rm-ką i poczuć moc nić rekreacyjnie sobie prykać i rozmyslać co zrobić żeby pykaćszybciej :]

jesli lubisz jechać z prędkością 45 po polnej drodze i to cie w 100% satysfakcjonyje to prosze bardzo jednak ja zdecydowanie wolałbym polatać bokami i poskakac rm-ką :]

 

Weź tak nie szpanuj, że jakbyś dorwał rm'e to byś pomiatał.... wiele osób tak mówi, a gówno potrafią... mnie naprzykład satysfakcjonuje jazda simakiem po lesie, bo jest satysfakcja, że na taaaakiej maszynie wykręcasz po lesie dobre czasy.nie wiem na ile to z RM'ką to prawda bo gadasz jak jakiś lanser, a zresztom w statusie masz ogara..... (czy coś takiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak ze Rka jest gorsza od motoroweru. Wiesz ja lubie taki teren w ktorym nieraz 40 to za duzo. Wiadomo ze Rka mam moc i mozna naprawde niezle przycisnac, mozna poskakac, mozna sie na 1 kole pobawic itd., ale motorowery maja w sobie tez cos magicznego (i to nie jest moj brak umiejetnosci na wyzszych pojemnosciach, choc zdazaja sie bolesne upadki).

P.S. Nie motocykl lecz technika czyni z Ciebie zawodnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE co do simsona po lesie to musze przyznać ze daje rade oczywiście pod strome górki tylko jedyneczka ale po lesie mozna ostro pomeczyć i to jest fajne.CZasem nawet mozna sie zdziwić co te simsony potrafią jeszcze z siebie wykrzesić!!!

 

 

=======================

simson S51 83rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak reasumując moim zdaniem do lasu nadaje sie prawie każdy moto no może oprócz szlifierek nakedy itp Ja troszke jeździłem etz 150 i naprawde fajnie sie jeździ takim sprzętem z kumplem we dwóch osiągneliśmy w lesie prędkość ok 95-100 na ścieżce ,no na takim szlaku to jest dopiero adrenalinka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...