Skocz do zawartości

POMOCY !! PROBLEM Z JAZDA MZ


dabo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem wyciagnalem moja etz 250 z elektronicznym zaplonem po zimie zrobilem regulacje wedlug ksiazki i dupa otoz na luzie kiedy chodzi w miare wchodzi na wysokie nie jest najlepiej ale spoko do przezycia natomiast problem jest podczas jazdy na 1 w miare ciagnie na 2 juz gozej a na trujce szkoda slow ma strasznego mula i z wielkim trudem pokonuje 4 tys obrotow i kiedy trzymam na pelnym gazie spadaja powoli obroty az do calkowitego zatrzymania o co chodzi pomozcie mi bo ja niewiem za co sie zlapac w tym przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulacja gaźnika

czego ty sie spodzieważ jak na luzie<bez obciążeń> Ci wchodzi na obroty to co bedzię podczas jazdy

regulacja i jeszcze raz regulacja

może ssanie sie zawiesiło i wprowadza szmery bajery podczas ''ksiażkowych regulacji'' warto zajrzec w zapłon ale najpierw gaźnik bo w nim było ostatnio krecone

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna regulowac zaplon w elektroniku ;) zaplon mam na 3 mm przed gmp swiece nowa isolator wymienilem uszczelki plywaki na 27 mm dysze sa przeczyszczone ale racja z tym ssaniem cos mi sie linka blokuje i moze nieschodzic do konca no i filtra powietrze tez niepatrzalem jutro zaraz sie za to zabiore i napisze co sie stalo aha i jeszcze jedno moze mi pomozecie podnioslem iglice bo myslalem ze paliwa niedostaje ale bylo tak samo pojezdzilem chwile i strzelilo w wydechu i poszla swiece niewiem czy to ma jakis zwiazek moze cos z elektryka nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...