Skocz do zawartości

II Pielgrzymka Motocyklistów na Jasną Górę 24 kwietnia


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Galabart_b, jeśli mnie kojarzysz to wiesz, że siedziałem po drugiej stronie stołu i tam też siedział ze mną Galar, blondyn niedużo mniejszy o de mnie więc powinien być zauważalny  Przyjechał na ładnej XJ 900 z plecaczkiem, a w czasie mszy rozdawał ulotki o Rajdzie Katyńskim. r siedział tak jak ja po drugiej stronie stołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galabart_b, jeśli mnie kojarzysz to wiesz, że siedziałem po drugiej stronie stołu i tam też siedział ze mną Galar, blondyn niedużo mniejszy o de mnie więc powinien być zauważalny :lol: Przyjechał na ładnej XJ 900 z plecaczkiem, a w czasie mszy rozdawał ulotki o Rajdzie Katyńskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galabart_b, jeśli mnie kojarzysz to wiesz, że siedziałem po drugiej stronie stołu i tam też siedział ze mną Galar, blondyn niedużo mniejszy o de mnie więc powinien być zauważalny :lol: Przyjechał na ładnej XJ 900 z plecaczkiem, a w czasie mszy rozdawał ulotki o Rajdzie Katyńskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za puszczenie tyle razy tego samego posta, ale coś się przycięło i nacisnąłem kilka razy wyślij, a tu nic się nie wysyła, lecz po czasie wysłało tyle postów ile razy wcisnąłem wyślij :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galabart_b,  jeśli mnie kojarzysz to wiesz, że siedziałem po drugiej stronie stołu i tam też siedział ze mną Galar, blondyn niedużo mniejszy o de mnie więc powinien być zauważalny   :lol:    Przyjechał na ładnej XJ 900 z  plecaczkiem, a w czasie mszy rozdawał ulotki o Rajdzie Katyńskim.

 

Aaaaaaaaa to juz wiem :buttrock: pozdrawiam ;)

 

Co do wycieczki po zamkach to mysle ze okolice czerwca beda ok. bo to chwila na zebranie ekipy bedzie no i pogoda mam nadzieje bedzie latwiejsza do upolowania.

 

Mam nadzieje ze dla ekipy Rajdu Katyskiego (5000km) taka mała wycieczka bedzie atrakcyjna i tez sie wybiorą :)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się ilość przejechanych kilometrów

a dobra kompanija. Pomysł zwiedzania zamków

jest bardzo dobry. Myślę, że dla ekipy przyjezdnej

lepiej byłoby rozłożyć wycieczkę na dwa dni. A między dwoma dniami jest jeszcze długi wieczór i cała noc. :buttrock: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie mnie na tej wycieczce to się piszę lecz muszę wiedzieć z co najmniej trzytygodniowym wyprzedzeniem kiedy ma być wyjazd, tak by mój "plecaczek" załatwił sobie wolny weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu objazdówki po jurze to oczywiscie wszyscy bez wyjątku sa mile widziani. co do terminu to moim zdanie powinniśmy wybrac go wspólnie. Tak wiec zaloze nowy temat jak tylko uda misie opracowac wstepna trase i ze wszystkich propozycji za pomocą ankiety cos sie wybierze. pod pojeciem wszystkie propozycje rozumiem te najczesciej powtazajace sie. ;)

 

pozdrawiam

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...