Skocz do zawartości

Do pracy w Anglii LIPIEC 2005 (jadę 100% pewną ETZ 251 )


Gwoździu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hejka

a nie miałbys ochoty wybrc sie gdzies w okolicu 10 czerwca

przedemna równiez stoi plan wyjazdu do GB i od początku zakładałem ze skuterem;))

ERMI

 

Hej, jeżeli o mnie chodzi, to niestety mogę jechac najwcześniej dopiero w okolicach 29. czerwca - niestety, studia, sesja i 4 egzaminy do napisania... nie dam rady inaczej. W każdym razie gdybyś zmienił plany to daj znać :banghead: Na razie nie mogę znaleźć chętnych... ja zamierzam jechać tak czy tak. Szkoda, że temat upadł...

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety kapituluje... GSik zaczal miewac jakies kaprysy wiec odstawilem go do mechanika... to nadszarpnie budzet wiec nie wiem czy zdolam zaciagnac na tyle dlugu :/ do tego skubana sesja :banghead:

 

widac wiatr w oczy nie tylko na motocyklu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy też jedzie do pracy w Angli na SUZUKI BANDIT 600S. Wyjeżdza 9 czerwca. Jak coś to podam numer telefonu bo narazie gdzieś zapodziałem.

 

A nie mógłbyś na forum go zaprosić? ;) Skoro wyjeżdża tak wcześnie pewnie już wszystko mniej więcej rozplanował, chętnie bym się dowiedział kilku rzeczy odnośnie wyjazdu.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwoździu jak mi by poszła dopbrze ta maturka to moge i 7 jechac ale jeżeli nie to ja bede miał egzaminy 6-7 wiec ewentulanie w weekend 2 dni puźniej

 

predkość odpowiada - suzi jak narazie problemów nie miala

 

dwa: to super pomysł połączyc przyjemne z pożytecznym ( moto i praca )

 

myśle że to kwestia dogadania i można ruszac

 

PROPONUJE na PN od londynu,dlaczego ??

 

a wiec WALIA tam potrzebują dużo ludzi do pracy, londyn i te inne sławne duze miasta są obkupione a na pn sporo wolnych miejsc pracy gł. bary itd - wiem bo kolezanka pojechała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem jechać do pracy do Anglii ale wolę jednak mieć wakacje po męczącej sesji ;)

Moim celem miało być Leeds z tego względu że kolega był tam rok temu w ciemno i znalazł pracę i jakimiś tam radami służy. Leeds obecnie jest (ponoć) najprężniej się rozwijającym przemysłowo miastem w Anglii więc to też zaleta pod kątem szukania pracy.

http://www.leeds.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy też jedzie do pracy w Angli na SUZUKI BANDIT 600S. Wyjeżdza 9 czerwca.

 

Odpada bo przede mna sesja i 9 czerwca dopiero bede sie rozkrecal z egzaminami :? (poza tym ciezko byloby mi dogonic bandziora 600 moja ETka : ;) )

 

 

a wiec WALIA tam potrzebują dużo ludzi do pracy, londyn i te inne sławne duze miasta są obkupione a na pn sporo wolnych miejsc pracy gł. bary itd - wiem bo kolezanka pojechała

jestem za ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy też jedzie do pracy w Angli na SUZUKI BANDIT 600S. Wyjeżdza 9 czerwca.

 

Odpada bo przede mna sesja i 9 czerwca dopiero bede sie rozkrecal z egzaminami :? (poza tym ciezko byloby mi dogonic bandziora 600 moja ETka : ;) )

 

Uhm... cytat który mi przypisałeś nie należy do mnie :roll:

Je też mam sesję i planuję wyjazd pod koniec czerwca/na początku lipca - zależy jeszcze kiedy dokładnie będę miał egzaminy, być może jutro już będę znał terminy.

Gwoździu, masz już jakieś konkrety odnośnie wyjazdu? Jaką prędkość mniej więcej trzymasz etką ?

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadałem z gwoździem - mówil ze to raczej lipiec bedzie ;) z tego wzgledu ze jego plecak zdawal teraz matury

 

zresztą ja rownież i czekamy na wyniki a jeszcze jest taka opcja ze ja na 6 lipca musze byc - egzamin na uczelni napisac ;)

 

i ja juz jestem wolny ok. 8 lipca w piatek :D

 

a ja mam pomysł - bo takw ciemno jechac troche strach.

 

MUR>DOC ma zaczepienia punkt - on jedzie wczesniej ale jego koledzy jada tez w lipcu mozena by z nimi sie skumac zeby kurdemiec jakis punt zaczepienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Ja jadę do Angli 4 lipca, termin może ulec zmianie ze względu na mój nocleg który mam teoretycznie niedaleko Hannoveru u znajomych moich rodziców.

Potem kolejny przystanek mam w Holandi u kumpla potem na tunel i do Londynu.

 

A no i najważniejsze – jadę Kawą (właśnie przymierzyłem sakwy ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...