Skocz do zawartości

czy mozna kupic dobry motor za 3 tys


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec do mlodego2.

Aż się specjalnie zarejestrowalem na forum.Ale do rzeczy.

Mialem dokladnie ten sam problem.Czyli mało kasy wielkie marzenie. I szczerze mówiąc to jest coś takiego możliwe. Na początku kwietnia kupilem moto. Skromny GS 500 za 3500. Bylem zadowolony jak cholera bo na allegro stal za 4000. Więc niby ukręciłem 500zyla. MOTOCYKL byl sprowadzony więc pomyślałem że będzi kasa na karte pojazdu. Oczywiście na początku jezdilem Więc jak pisali inni 1000 na rejestracje. Sprzęt jest taki sobie. Trzeba wymienic klocki z tyłu,olej,napęd. Ale jestem zadowolony, jak odkręce gaz to czuje że moto idzie to przodu i nie trzeba pomagac nogami :mrgreen: W sumie najlepsze było to że pierwszego dnia strzelił łańcuch. Wiec jak widzisz można kupić ale... i tak dołożysz. Jak nie kase to zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja też sie wtrynie chociaż nowy jestem w Tym świecie.

Kupiłem za 2,200 zeta Cagive Mito

Powiem Ci że motorek ma sie dobrze poza parymi drobiazgami (szczotki rozrusznika, nie podłączone światła stopu) ale cholernie dostać części do niego. Kupić bym musiał cały rozrusznik żeby mieć części za bagatela 20 złoty. ale owszem można znaleźć konkretną maszynke za 3000 zł.

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie wtrynie chociaż nowy jestem w Tym świecie.

Kupiłem za 2,200 zeta Cagive Mito

Powiem Ci że motorek ma sie dobrze poza parymi drobiazgami (szczotki rozrusznika, nie podłączone światła stopu) ale cholernie dostać części do niego. Kupić bym musiał cały rozrusznik żeby mieć części za bagatela 20 złoty. ale owszem można znaleźć konkretną maszynke za 3000 zł.

POZDRO

archeolog :) :flesje:

zerknij na datę tego tematu

człowiek który go założył CHYBA już zdążył już kupić a i pewnie nawet sprzedać motocykl o który pytał :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

archeolog :bigrazz: :)

zerknij na datę tego tematu

człowiek który go założył CHYBA już zdążył już kupić a i pewnie nawet sprzedać motocykl o który pytał :biggrin:

 

 

no tak ale wygłupiłem sie bo na date nie patrze ;p

ale przyznasz że sam temat jest jak rzeka i cały czas jest świeży ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...